Головна » 2018 » Вересень » 7 » Спортивні змагання «Веселі старти» серед школярів Соледарської ОТГ
Спортивні змагання «Веселі старти» серед школярів Соледарської ОТГ

7 вересня на стадіоні «Соляник» серед шкіл Соледарської ОТГ пройшли «Веселі старти» - спортивні змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Збірна команда Соледарської загальноосвітної школи № 13, яку представляли учні 8-9 класів (Прончакова Софія, Стальчук Єгор, Єфімович В'ячеслав, Двуреченський Владислав, Синиця Інна, Чаплик Антоніна, Григоренко Сніжана, Головченко Сергій, Крайнюк Андрій, Альяних Анастасія, Цимбал Анастасія, Вакуленчик Дар’я, Абісов Артем, Горшков Станіслав, Мороз Дмитро), виборола перше місце.

Також збірна команда Соледарської загальноосвітної школи №13 була нагороджена за зайняте перше місце у заліку спартакіади за 2017-2018 навчальний рік.