Головна » 2018 » Березень » 15 » Стартувала Спартакіада «Здоров’я»
Стартувала Спартакіада «Здоров’я»

14.03.2018р. стартувала Спартакіада «Здоров’я» серед навчальних закладів Соледарської міської об’єднаної територіальної громади чемпіонатом з волейболу. У змаганнях прийняли участь Соледарська ЗОШ №13, Соледарська ЗОШ№14, Васюківська ЗОШ, Мінківська ЗОШ, Парасковіївська ЗОШ, Яковлівська ЗОШ у кількості 92 учнів.

Переможцями у старшій  віковій группі стали: І місце – Соледарська ЗОШ№13- хлопці, ІІ місце - Соледарська ЗОШ№13- дівчата, ІІІ місце – Парасковіївська ЗОШ.

Переможцями молодшої  вікової  групи стали: І місце – Соледарська ЗОШ№13- хлопці, ІІ місце - Соледарська ЗОШ№13- дівчата, ІІІ місце – Васюківська ЗОШ.

В період  змагань  учні  знайомилися, обмінювалися  враженнями про участь у змаганнях та спортивне життя своєї  школи.

Вітаємо  переможців та бажаємо перемог у наступних змаганнях з настільного тенісу (28.03.2018 р.)