Головна » 2017 » Грудень » 19 » Святий Миколай, ти прийди до нас!
Святий Миколай, ти прийди до нас!

День Святого Миколая Чудотворця, який щорічно відзначається 19 грудня – це світле і радісне свято. А Святий Миколай – один із найбільш шанованих християнських святих, з ім’ям якого пов’язані почуття милосердя, справедливості та щедрості. Його здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи, а особливо дітей.

Саме в переддень свята 18 грудня в 2-А та 2-В класах відбулася відкрита виховна година «Святий Миколай, ти прийди до нас!».

На класній годині учні мали змогу ознайомитись з історією життя св. Миколая, пограти в ігри, порозгадувати загадки, продекламувати вірші та проспівати пісню до Миколая. А учні 6-Б класу показали сценку «Святкова». Згодом, переконавшись у кмітливості та слухняності учнів, Святий Миколай порадував їх солодощами.

Це добре й очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості й любові до оточуючих людей. Саме доброта й віра в чудеса здатні зберігати все найдорожче в людських серцях.

Миколай, Миколай,

Ти до нас завітай.