Головна » 2018 » Вересень » 3 » Свято першого дзвоника у Соледарській школі №13
Свято першого дзвоника у Соледарській школі №13

В Соледарській загальноосвітній школі №13 з поглибленим вивченням англійської мови 3 вересня відбулося свято Першого дзвоника, яке є особливо хвилюючим для першокласників та для майбутніх випускників. В цьому році наша школа відкрила свої двері для 78 першачків.

Першокласників, учнів нашої школи та усіх присутніх прийшли привітати заступник Соледарського міського голови С.М. Редченко, яка представила усім присутнім нового керівника Соледарської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Лотохова С.В., голова профспілкового комітету ДП «Артемсіль» А.П. Попов, головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти В.Ю. Фоменко, ветеран праці ДП «Артемсіль» В.С. Захаренко, депутат О.М. Альяних.

Зі словами привітання виступили й випускники нашої школи та подарували першачкам футбольні м`ячі.

Незабутньо та зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сіли за шкільні парти Нової  Української Школи. Для них новий етап, це початок шляху у країну знань, тривалістю в 12 років.

Наприкінці урочистої лінійки усі діти - першокласники отримали подарунки від Соледарського  міського голови Олександра Миколайовича Степаненка та нові підручники від Управління освіти м. Соледара. Для усіх присутніх учнів пролунав перший цього року дзвоник, який покликав школярів на Перший урок, і був присвячений нашій рідній Батьківщині – Україні.

Педагогічний колектив школи вітає всіх учнів та їх батьків з початком нового навчального року. У добрий путь, шановні школярі!

Фото: Мария Левтерова