Головна » 2015 » Квітень » 18 » Важкоатлети «Артемсолі» успішно виступили на чемпіонатах України з пауерліфтингу

З 26 по 31 березня цього року в Луцьку пройшов чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків і жінок, на якому успішно виступила команда «Артемсіль», в складі якої були і учні Соледарської загальноосвітньої школи № 13. Соледарці завоювали перше місце серед чоловічих команд спортивних клубів та друге місце серед областей.

Золота медаль виборола  студентка АІТа, випускниця нашої школи у 2014 році,  15-річна Альона Борщєвська (вагова категорія - до 72 кг). Вона виконала вправу присідання зі штангою вагою 100 кг, жим штанги лежачи - 57,5 ​​кг, станова тяга - 136,5 кг (рекорд України). Альона стала чемпіонкою України, чотирикратною рекордсменкою України з класичного пауерліфтингу та п'ятикратною рекордсменкою Донецької області.

Перше місце зайняв учень Соледарської ЗОШ №13 Вадим Гутник (вагова категорія до - 53 кг), присідання - 105 кг, жим штанги лежачи - 75 кг, станова тяга - 137,5 кг. На цих змаганнях він завоював титул чемпіона України.

За тиждень до чемпіонату в Луцьку наші важкоатлети відмінно проявили себе на змаганнях в Мукачеві, де також посіли призові місця.

Виїзні змагання в значній мірі сприяють підвищенню професійної майстерності спортсменів. Школа пишається своїми учнями та випускниками та бажає їм подальших перемог і нових звершень!

Категорія: | Додав: Organizator | Рейтинг: 5.0/1