Головна » 2017 » Квітень » 21 » Триває обговорення регіональної програми «ОСВІТА ДОНЕЧЧИНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВИМІРІ. 2017-2020 РОКИ»

«ОСВІТА ДОНЕЧЧИНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВИМІРІ. 2017-2020 РОКИ»

Якою буде освіта нашої області в найближчі роки? Це питання турбує кожного освітянина, кожного з  батьків, учнів нашого міста.  Сьогодні триває обговорення програми, за якою будуть працювати педагоги всього регіону.  Програма «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2020 роки» є результатом співпраці Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та широких кіл педагогічної громадськості Донеччини. Програма  передбачає   наявність інновацій та реалізацію цікавих проектів, а саме створення освітніх округів, online-школи, Hub SchooL, впровадження дистанційного та індивідуального навчання.

Запрошуємо всіх небайдужих до обговорення цього документа. Обговорення  цієї Програми  пройдуть у  форматі «Дайджест думок». Педагогам, батькам, учням, представникам громадськості пропонуємо ознайомитися з регіональною програмою за посиланням  “ОСВІТА ДОНЕЧЧИНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВИМІРІ. 2017-2020 роки” та висловити свою думку, заповнивши анкету Анкета "Регіональна програма (проект)". Дякуємо за співпрацю!