Головна » 2018 » Жовтень » 3 » У Соледарській ЗОШ №13 пройшов Єдиний урок німецької мови
У Соледарській ЗОШ №13 пройшов Єдиний урок німецької мови

З нагоди Дня німецької єдності – державного свята Німеччини, що відзначається щорічно 3 жовтня, був проведений Єдиний урок німецької мови в Соледарській загальноосвітній школі I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови.

Вчителями німецької мови Козловою К.А.,Потаповою Є.С. було проведено урок у 5-Б класі на тему «Німеччина», метою якого було розширення знань учнів про країну, мову якої вивчаємо, систематизувати лексику з теми «Німеччина», практикувати в усному мовленні вивчені лексичні матеріали, систематизувати знання, вміння та навички учнів в обговоренні міст Німеччини. На уроці було використано такі форми роботи: віртуальна подорож, гра, робота в групах, дискусія.