Головна » 2018 » Жовтень » 12 » У Соледарській ЗОШ №13 відсвяткували День Захисника України
У Соледарській ЗОШ №13 відсвяткували День Захисника України

Щороку 14 жовтня наша країна відзначає свято мужності та героїзму, відданості та любові до Батьківщини. День Захисника України має особливе значення для нашої країни в цей не легкий час.

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

12 жовтня в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови до Дня захисника України були заплановані та проведені низка заходів, на які було запрошено військовослужбовців української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Так вчитель, який атестується,  Петрикєєва Н.Г. підготувала відкриту виховну годину з теми «На захисті країни, міста, сім’ї», під час якої діти мали змогу привітати військовослужбовців, поспілкуватися та подякувати їм за їх нелегку справу.

Вчителями фізичної культури Опришковою С.Г., Гагарян Л.А. було проведено спортивні  змагання «Козацькому роду нема переводу» для учнів 5-6-х класів. Учні завзято змагалися між собою, а команди підтримки вболівали за своїх однокласників. Всі учасники заходу отримали масу задоволень та були нагороджені грамотами.

Учні та вчителі 10–х класів (Семиряд А.А., Ковалева Н.В.) підготували  брейн-ринг «Великі козацькі традиції», на якому учні та гості виявили свої знання про Українську державу, її традиції, історію, видатних постатей минулого та сьогодення.

Учні 1-2 класів прийняли участь в акції зі створення малюнків для наших захисників, які в подальшому були переданні бійцям 72-ої окремої механізованої бригади.

Всі учасники заходів отримали багато яскравих емоцій.

Щиро вітаємо всіх, особливо військовослужбовців, представників сильної статті із Днем захисника України! 14 жовтня поєднано історичні, культурні, релігійні традиції та події: Свято Покрови Пресвятої Богородиці, вшанування українського козацтва та створення Української повстанської армії.

Сьогодні наш народ прагне захисту своєї землі, своєї держави, своєї незалежності.