Головна » 2017 » Грудень » 7 » У Соледарській ЗОШ №13 відсвяткували День Збройних Сил України
У Соледарській ЗОШ №13 відсвяткували День Збройних Сил України

Щороку 6 грудня наша країна відзначає свято мужності та героїзму, відданості та любові до Батьківщини. День Збройних Сил України має особливе значення для нашої країни в цей не легкий час.

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

6 грудня вСоледарськійзагальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови до Дня Збройних Сил України були заплановані та проведені низка заходів, на які було запрошено військовослужбовців української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Так, учителем фізичної культури Світланою Опришковою було організовано спортивно – розважальну гру «Козацькі розваги», в якій взяли участь учні 8 класів. Учні завзято змагалися між собою, а команди підтримки вболівали за своїх однокласників.

Класними керівниками 3-А класу Зеленою Л.Є. та 8-Б класу Майбою А.В. було проведено виховні години «Збройні Сили України на сучасному етапі» , участь в яких також взяли і військові. Учасники продемонстрували свої знання з історії та традицій України. Весь захід супроводжувався яскравими презентаціями та відеороликами, присвячених цьому дню.

Вчителем англійської мови Подзерко В.Н. на відкритий урок також були запрошені військові для живого спілкування англійською. Діти дізналися багато цікавого та невідомого, змогли поспілкуватися із захисниками на англійській мові.

На подвір’ї школи спеціально для учнів нашої школи українські військові підготували цікаву екскурсію. Школярі змогли побачити нові найсучасніші зразки української військової техніки та зброї.

Воїни розповіли дітям про технічні особливості сучасного озброєння української армії, в яких операціях вона застосовувалася та показали прийоми самооборони.

В свою чергу учні змогли задати питання, які їх цікавлять, зокрема як стати військовим, які вищі навчальні заклади готують до роботи в армії тощо. На згадку про зустріч діти змогли сфотографуватися з українськими воїнами та подякували за їх вірне служіння суверенітету, територіальній цілісності і недоторканості нашої держави.

Щиро вітаємо всіх, особливо військовослужбовців, представників сильної статті із Днем Збройних Сил України!