Головна » 2017 » Квітень » 19 » Учень Соледарської ЗОШ №13 – учасник міжнародного соціального проекту «Книга Добра»

В Україні триває міжнародний соціальний проект «Книга добра». Його благословив верховний архієпископ Києво-Галицький, Кардинал Любомир Гузар та підтримав Міністр Закордонних Справ України Павло Клімкін.

Більше 3000 людей надіслали свої історії про добрі вчинки. Серед них історія учня 3-В класу Соледарської школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Марка Тищука «Олівці». Саме його маленька історія добра увійшла до п’ятидесяти найцікавіших, які відібрала літературна рада на чолі з письменницю Марією Матіос.

А 13 квітня 2017 року Марк разом з мамою Наталею Тищук відвідав Київ, де під час презентації ІІ етапу Книги Добра зустрівся з Міністром Закордонних Справ України Павлом Клімкіним. Свою розмову з хлопчиком Міністр почав словами Іоанна Павла ІІ: "Не бійся!". Ці ж слова ви прочитаєте і у Марковому оповіданні. Лишень прозвучали вони від Захисника України.

Тепер для історій про добро потрібно створити ілюстрації. Техніка виконання малюнку обирається автором на власний розсуд. Розмір конкурсної роботи – формат А-4. Обов’язково необхідно зазначити назву Доброї історії, до якої здійснювалась ілюстрація, прізвище, ім’я, вік автора, та контактну інформацію. Малюнки можна надсилати на адресу: БО "БФ "Чисті Серцем", а/с "Книга добра" , м. Київ, 01001 або на e-mail: knygadobra50@gmail.com.

Сама ж книга створюватиметься у майстерні Центру української культури м.Таллінн (Естонія) з унікального саморобного паперу.

Колектив Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови щиро вітає свого учня з його високим досягненням та бажає Марку нових творчих звершень!