м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2017 » Квітень » 19 » Учень Соледарської ЗОШ №13 – учасник міжнародного соціального проекту «Книга Добра»
22:23
Учень Соледарської ЗОШ №13 – учасник міжнародного соціального проекту «Книга Добра»

В Україні триває міжнародний соціальний проект «Книга добра». Його благословив верховний архієпископ Києво-Галицький, Кардинал Любомир Гузар та підтримав Міністр Закордонних Справ України Павло Клімкін.

Більше 3000 людей надіслали свої історії про добрі вчинки. Серед них історія учня 3-В класу Соледарської школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Марка Тищука «Олівці». Саме його маленька історія добра увійшла до п’ятидесяти найцікавіших, які відібрала літературна рада на чолі з письменницю Марією Матіос.

А 13 квітня 2017 року Марк разом з мамою Наталею Тищук відвідав Київ, де під час презентації ІІ етапу Книги Добра зустрівся з Міністром Закордонних Справ України Павлом Клімкіним. Свою розмову з хлопчиком Міністр почав словами Іоанна Павла ІІ: "Не бійся!". Ці ж слова ви прочитаєте і у Марковому оповіданні. Лишень прозвучали вони від Захисника України.

Тепер для історій про добро потрібно створити ілюстрації. Техніка виконання малюнку обирається автором на власний розсуд. Розмір конкурсної роботи – формат А-4. Обов’язково необхідно зазначити назву Доброї історії, до якої здійснювалась ілюстрація, прізвище, ім’я, вік автора, та контактну інформацію. Малюнки можна надсилати на адресу: БО "БФ "Чисті Серцем", а/с "Книга добра" , м. Київ, 01001 або на e-mail: knygadobra50@gmail.com.

Сама ж книга створюватиметься у майстерні Центру української культури м.Таллінн (Естонія) з унікального саморобного паперу.

Колектив Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови щиро вітає свого учня з його високим досягненням та бажає Марку нових творчих звершень!

 

 

 


 


https://twitter.com/PavloKlimkin/status/852535173317001218

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Конкурс ІТпроектів

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Гаряча лінія
Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz