Головна » 2017 » Березень » 24 » Учениця Соледарської ЗОШ №13 – призер обласного конкурсу «Заговори, щоб я тебе побачив»

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 17 березня проходив районний етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», в якому взяла участь учениця 10-А класу Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Валерія Саранова (вчитель Галина Тимофєєнко).

Конкурс проходить у два тури:

- перший – публічний виступ із попередньою підготовкою на одну із  запропонованих тем відповідного блоку;

- другий ‒ міні-виступ без попередньої підготовки на одну із запропонованих тем.

В першому турі Валерія виступила у тематичному блоці «Усі хочуть змінити світ, але ніхто не хоче змінитися сам». У другому учениця представила на розсуд журі риторичний експромт». За підсумками двох турів Валерія виборола диплом І ступеня та можливість представити нашу школу на обласному етапі.

23 березня проходив обласний етап конкурсу, який також складався з двох турів. За сумою балів отриманих від журі наша учениця отримала диплом ІІІ ступеня.

Колектив Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови щиро вітає свою Валерію з перемогою та бажає їй нових творчих звершень!