Головна » 2018 » Січень » 24 » Учитель Соледарської школи №13 лауреат обласного етапу конкурсу «Учитель року - 2018»

З 15 по 19 січня в місті Слов’янську пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018». Соледарську об’єднану територіальну громаду на конкурсі представила учитель фізичної культури Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Світлана Опришкова.

На обласний етап було запрошено 29 вчителів фізичної культури з усієї Донецької області. За результатами заочного та очного турів Світлана Опришкова увійшла до вісімки найкращих та виборола диплом лауреата.

Колектив школи радо вітає Світлану Геннадіївну та бажає їй нових перемог!