Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Учитель Соледарської школи №13 переможець обласного фестивалю «Мій кращий урок німецької мови»

На виконання листа Донецького обласного ІППО від 17.08.2017 № 601/16, у рамках проведення Українсько-німецького року мов, для зміцнення та розбудови взаєморозуміння та дружби, а також співпраці між двома країнами в культурно-освітній сфері, з 18 вересня по 19 жовтня 2017 року було проведено обласний фестиваль «Мій кращий урок німецької мови».

Фестиваль  проводився у два етапи: І (міський): з 18 вересня  по 22 вересня 2017 року; ІІ (обласний): 19 жовтня 2017 року.

За результатами міського етапу матеріали учителя німецької мови Соледарської ЗОШ №13 Козлової Катерини Андріївни було надіслано до оргкомітету обласного етапу. За підсумками роботи обласного журі Катерина Козлова увійшла до десятки кращих та була запрошена до участі в очному турі обласного етапу.

За результатами всіх випробувань, які включали проведення відео-уроку учасника конкурсу та майстер-класу у м. Слов’янську 19 жовтня, диплом ІІІ ступеня виборола вчитель німецької та англійської мов Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Катерина Козлова.

Колектив школи радо вітає Катерину Андріївну та бажає їй нових перемог!