Головна » 2017 » Грудень » 27 » Учні Соледарської школи №13 стали переможцями міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

27 грудня на базі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови пройшов очний тур міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, в якому взяли участь троє учнів нашої школи Катерина Міхальченко (учениця 9-А класу, секція «Зарубіжна література», учитель Ірина Гапанець), Анастасія Міхєєва (учениця 11-А класу, секція «Історичне краєзнавство», учитель Наталя Петрикєєва), Анастасія Ружинська (учениця 11-А класу, секція «Англійська мова», учитель Наталя Подзерка).

За результатами заочного та очного турів і оцінювання з предмету всі троє дівчат здобули дипломи І ступеня. А роботи Анастасії Міхєєвої та Анастасії Ружинської за рішенням журі будуть направлені до оргкомітету обласного етапу конкурсу.

Учнівський та педагогічний колектив школи щиро вітає наших переможців та бажає їм наснаги, творчого натхнення та нових перемог.