Головна » 2017 » Січень » 20 » Урок-роздум "Світлячок-охоронець" у 3-В класі
Урок-роздум "Світлячок-охоронець" у 3-В класі

19.01.2017р. стало знаковим для учнів 3-В класа Соледарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Бахмутської міської ради Донецької області!!! В рамках заходів до Дня Собороності України вчителем Ячмінь Н.Л. був проведений відкритий урок позакласного читання - урок-роздум "Світлячок-охоронець" (див. відео-фрагмент), присвячений  світлій пам'яті загиблих Героїв, які боронили кордони нашої України. На ньому було презентовано книгу сучасної української письменниці Дзвінки Торохтушки, присвячену пам'яті Андрія Дрьоміна - бійця полку "Азов", який загинув під Іловайськом. На уроці були присутні адміністрація школи, вчителі початкових класів, батьки, офіцери української сторони СЦКК. Емоції переповнюють!!! Дякуємо Тетяні Воронцовій, керівникові проекту Вчимося Жити Разом за отримані книги-подарунки!!! Дякуємо В'ячеславу Новаку (татусеві нашого Кирила) за прапор, який був на передовій...Планку піднято високо - 3-В - не підведе...Буде гідним своїх батьків!!! Дякуємо Тарасу Греню та офіцерам української сторони СЦКК за ВІДЗНАКУ для 3-В класу ))) та смаколики!!! Соледар - це Україна!!!