Головна » 2018 » Червень » 5 » В соледарській ОТГ пройшов тренінг для вчителів англійської мови
В соледарській ОТГ пройшов тренінг для вчителів англійської мови

30.05, 31.05 та 04.06 на базі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови відбувся 24-годинний тренінг в межах спільної програми Міністерства освіти та науки України та  Британської Ради для 16 вчителів англійської мови Соледарської об’єднаної територіальної громади, які з 01.09.2018 року працюватимуть в перших класах Нової української школи.

Протягом трьох днів за підтримки сертифікованого тренера Олександра Пойди вчителі англійської мови вдосконалювали свою професійну майстерность, вчилися моделювати та вирішувати різні робочі ситуації. Крім того, програма спрямована на покращення якості викладання англійської мови в закладах загальної середньої освіти в Україні.

Всі 16 вчителів з великим ентузіазмом взяли участь в роботі тренінгу, опрацьовуючи різні аспекти організації освітнього середовища за принципами Нової української школи.

Після проходження тренінгу із вдосконалення професійної майстерності вчителя та дистанційного онлайн-курсу учасники отримають сертифікати Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні.