Головна » 2018 » Травень » 26 » В Соледарській ЗОШ №13 пролунав «Останній дзвоник»
В Соледарській ЗОШ №13 пролунав «Останній дзвоник»

25 травня в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови вже традиційно пройшло свято «Останнього дзвоника», на яке завітали учні та батьки, ветерани педагогічної праці, представники громадськості. На святі були присутні секретар Соледарської міської ради Світлана Редченко, представник Донецької облдержадміністрації з Управління залучення інвестицій та розвитку сільських територій Анатолій Горбачов, начальник Управління освіти Соледарської міської ради Тетяна Замараєва, заступник директора ДП «Артемсіль» із загальних питань Вадим Зелений, голова профспілкового комітету ДП «Артемсіль» Андрій Попов, депутати Соледарської міської ради та багато інших. Світлана Редченко від імені міського голови Соледарської об’єднаної територіальної громади Олександра Степаненка привітала випускників, всіх школярів, педагогічний та батьківський колективи зі святом Останнього дзвоника та передала найщиріші побажання миру, щастя та злагоди, а випускникам – успіхів на ДПА та ЗНО.

Гості заходу привітали учнівський та педагогічний колективи школи зі святом та побажали всім приємного літнього відпочинку, а випускникам – здійснення найзаповітніших мрій. У ході заходу було вшановано учнів-переможців інтелектуальних і спортивних змагань та конкурсів. 17 найуспішніших випускників були нагороджені грамотами Соледарської міської ради та цінними подарунками від ДП «Артемсіль». А 22 9-класники були нагороджені грамотами Управління освіти Соледарської міської ради.

У своєму виступі директор школи Галина Смага наголосила, що цього року наш навчальний заклад закінчує 6 претендентів на золоті та срібні медалі (Олена Подзерка, Анастасія Міхєєва, Анастасія Ружинська, Данило Зелений, Владислава Глущенко, Валерія Саранова).

У ході заходу учні продемонстрували свої творчі вміння та таланти. Свято пройшло у теплій, дружній, родинній атмосфері з ледь відчутними нотками суму за дитинством та шкільними роками в очах цьогорічних випускників.

Педагогічний колектив Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови бажає всім школярам та їх батькам приємного літнього відпочинку та наснаги, а випускникам - підкорення намічених вершин!