Головна » 2018 » Січень » 16 » В Соледарській ЗОШ №13 проведено дебати «Жовто-блакитний код нації»
В Соледарській ЗОШ №13 проведено дебати «Жовто-блакитний код нації»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», з метою залучення учнів до кращих здобутків національної культури, зважаючи на пріоритетність напряму інтеграції українознавчого компоненту в діяльність учителя-філолога та на відповідність потенціалу Гри завданням Нової української школи; визнаючи значення вищезазначених заходів для саморозвитку дітей і педагогів; усвідомлюючи потенціал гри для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови 16 січня вчителем української мови та літератури Альоною Семиряд було проведено дебати «Жовто-блакитний код нації» серед учнів 9 класів.

Педагогом було ретельно розроблено проблемні питання, які стосувалися питань національної самоідентичності. Школярі, розподілені на групи, відстоювали свої переконання, аргументовано висловлюючи свої думки та пропозиції. Учням було запропоновано долучитися до участі у ІХ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», яка відбудеться 1 березня 2018 року.

Проведений захід сприятиме розширенню сфери функціонування української мови як державної в різних сферах учнів, утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед учнівської молоді, вихованню пошани до культури, традицій українського народу.