Головна » 2018 » Січень » 17 » В Соледарській ЗОШ №13 проведено круглий стіл «Національна самоідентифікація українців»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», з метою залучення учнів до кращих здобутків національної культури, зважаючи на пріоритетність напряму інтеграції українознавчого компоненту в діяльність учителя-філолога та на відповідність потенціалу Гри завданням Нової української школи; визнаючи значення вищезазначених заходів для саморозвитку дітей і педагогів; усвідомлюючи потенціал гри для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови 17 січня вчителем української мови та літератури Галиною Тимофєєнко було організовано та проведено круглий стіл серед учнів 10-11 класів «Національна самоідентифікація українців».

В ході заходу було презентовано сучасне бачення українства, його ролі в становленні патріотичної особистості, обговорено та визначено шляхи ефективної взаємодії щодо виховання патріота України, підготовленого до дорослого життя. Усі учасники круглого столу активно ділилися своїми думками та міркуваннями, вільно висловлювали своє бачення щодо вирішення поставлених задач. Як один зі шляхів щодо формування стійких знань про Україну та її культуру і самобутність, а також підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, було запропоновано взяти участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Захід викликав великий інтерес серед старшокласників та сприяв популяризації ідей українства серед учнівської молоді.

Проведені круглий стіл сприятиме розширенню сфери функціонування української мови як державної в різних сферах учнів, утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед учнівської молоді, вихованню пошани до культури, традицій українського народу.