м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2018 » Січень » 27 » Вчимося навчаючи …
22:03
Вчимося навчаючи …

Новий навчальний рік несе початок нової хвилі атестаційного процесу в навчальному закладі. Без атестації вчителя, систематичного підвищення його професійного рівня, самоосвіти та відслідкування цих процесів нині неможливо будувати нову освіту. Лише той педагог, що знаходиться в постійному русі, у стані безперервної освіти, може виховати майбутнього високоосвіченого й готового до дорослого життя випускника, який є конкурентноспроможним та займає чітко виражену громадянську позицію.

24 січня 2018 року учителі Соледарської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови, які атестуються у поточному навчальному році, продемонстрували ефективне й доречне використання нових форм, методів і засобів навчання, спрямованих на виховання й розвиток самодостатньої творчої особистості у творчій майстерні «Вчимося навчаючи».

Учителем початкових класів Н.Л.Ячмінь  та учителем української мови та літератури О.Л.Гвоздьовою було проведено майстер-класи, учителем англійської  мови О.С.Пойдою та учителем французької мови І.М.Курасовою – відкриті уроки. Інші педагоги, що атестуються у 2017-2018 навчальному році, презентували досвід роботи, облаштувавши виставку матеріалів самоосвіти та творчих доробків.

Сподіваємося, матеріали виставки та творчої майстерні стануть в стануть в нагоді учителям-новаторам, сприятимуть розширенню професійних умінь і навичок педагогів.

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Гаряча лінія
Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz