Головна » 2018 » Квітень » 3 » ВЕЛИКДЕНЬ
ВЕЛИКДЕНЬ

Найочікуваніше та найсвітліше християнське свято - Великдень. Після тривалих приготувань та строгого посту віряни освятять пасхальні кошики і будуть готуватися до гостин.

Раніше до свята Великодня готувалися так: білили хату, вкрашали квітами світлицю, обов’язково вдягали вишивані сорочки. Більшість страв готувалися з яєць. А символом свята ставала писанка, яку ще називають крашанкою або дряпинкою.  кидали в воду і давали тією водою вмиватися дівчині, щоб була гарною. Також випікали паску, яку перев,язували стрічками і ставили на святковий стіл. Її кидали у воду і вмивали всіх дітей, примовляючи: ” Щоб ви всі були красивими та щасливими!”

Щорічно, за традиціями наша школа не забуває і про сучасне - поділитись святковими світлинами та привітаннями дітей у міських дошкільних закладах.

У цьому році діти 6-Б класу відвідали дитячий садок «Червона квіточка» з Великоднею казкою, в якій розповідали про пригоди чудового яєчка. Учні не тільки показали виставу, а ще й грали та танцювали з діточками садочку.

Від імені дітей та педагогічного колективу Соледарської ЗОШ №13, вітаємо всіх з Великоднем! Мира Вам та Божих благословінь! ХРИСТОС ВОСКРЕС!