Головна » 2018 » Березень » 22 » Відбувся І (міський) етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

З метою виявлення та підтримки творчого потенціалу підростаючого покоління, зацікавлення загальнолюдськими й національними духовними цінностями, розвитку та уміння переконувати, впливати на аудиторію, продукувати  тексти типу відповідно до призначення й умов риторичної діяльності , виховання почуття національної гідності й патріотизму на базі Соледарської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено І (міський етап) обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Учні  продемонстрували свою точку зору на визначену проблему, красномовство, образне мовлення, уміння без підготовки презентувати монолог, та в живому діалозі викладати свою позицію відносно поставленого запитання.

За підсумками конкурсу переможцями визначено наступних учнів:

• 9-й клас: Лященко Валерія Соледарська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови, Кардалян Кирил Парасковіївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів;
  • 10-й клас: Ольховська Анастасія Парасковіївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів;
  • 11-й клас: Міхєєва Анастасія Соледарськоа загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови, Фоменко Валерія Парасковіївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів;

Вітаємо переможців та бажаємо результативної участі в обласному етапі.

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 5.0/1