м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Відзначаємо 500-річчя Реформації
15:30
Відзначаємо 500-річчя Реформації

З нагоди відзначення в Україні 500-річчя Реформації, з метою визнання вагомого внеску протестанських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було заплановано та проведенно низку заходів.

10 жовтня  вчителем історії Петрикєєвою Н.Г. проведено історичну годину «Реформація на землях України» для учнів 8-х класів. Вчителем історії Стебляк С.О. та класним керівником для 9-Б класу проведено урок –диспут «Значення реформації для християн світу» .

Учні 9-А класу прийняли участь 11 жовтня в літературно-історичні читаннях «Ідеї гуманізму і Реформації у творах діячів братського руху», а учні 10-Б презентували круглий стіл «Роль Реформації в історії Європи».

Педагогом-організатором Горбач З.В. та вчителем історії Петрикєєвою Н.Г. 12.10.2017 р. проведено віртуальну подорож «Святині  греко-католицької церкви на Україні», яка була закінчено лекцією з відеорядом «Мартін Лютер і його 95 тез: історія Реформації і контрреформації».

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Конкурс ІТпроектів

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Гаряча лінія
Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz