Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Відзначаємо 500-річчя Реформації
Відзначаємо 500-річчя Реформації

З нагоди відзначення в Україні 500-річчя Реформації, з метою визнання вагомого внеску протестанських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було заплановано та проведенно низку заходів.

10 жовтня  вчителем історії Петрикєєвою Н.Г. проведено історичну годину «Реформація на землях України» для учнів 8-х класів. Вчителем історії Стебляк С.О. та класним керівником для 9-Б класу проведено урок –диспут «Значення реформації для християн світу» .

Учні 9-А класу прийняли участь 11 жовтня в літературно-історичні читаннях «Ідеї гуманізму і Реформації у творах діячів братського руху», а учні 10-Б презентували круглий стіл «Роль Реформації в історії Європи».

Педагогом-організатором Горбач З.В. та вчителем історії Петрикєєвою Н.Г. 12.10.2017 р. проведено віртуальну подорож «Святині  греко-католицької церкви на Україні», яка була закінчено лекцією з відеорядом «Мартін Лютер і його 95 тез: історія Реформації і контрреформації».