Головна » 2018 » Грудень » 18 » Відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України.
Відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України.

Протягом 2018-2019 навчального року в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було заплановано ряд заходів щодо відзначення 1030 – річчя хрещення Київської Русі – України.

У вересні вчитель історії Стебляк С.О. провела тематичну годину спілкування на тему: «Хрещення Київської Русі та його історичне значення у розвитку Християнства». Класними керівниками 5-6 класів проведені уроки духовності, інформаційні повідомлення та бесіди на теми: « Хрещення Русі: історичний, культурний та духовний вплив на розвиток України», «Джерела вічної духовності»

У жовтні класні керівники 5-7 класів провели виховні години за темами: «Християнські символи», «Духовна спадщина українського народу». Для учнів старших класів був організований перегляд кінофільмів про визначення пам’ятки культури та історичний шлях християнства в Україні.

Протягом квітня – травня вчителями історії Стебляк С.О.  та  Петрикєєвою Н.Г. були організовані тематичні листівки та шкільні газети «Православна моя Україна», «Князь Володимир Великий – Хреститель Київської Русі»

У квітні бібліотекарем Семігук З.П. була організована виставка «Хрещення Русі Володимиром Святим»

Соледарська ЗОШ 13 © 2019