Головна » 2018 » Листопад » 23 » Відзначення дня Гідності та Свободи у Соледарській загальноосвітній школі №13 з поглибленим вивченням англійської мови

Відповідно до Указу Президента України № 339\2018 від 24 жовтня 2018 року  "Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи" з метою належного відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи, вшанування подвигу Помаранчевої революції та Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій області в школі були заплановані та проведенні наступні заходи.

19 -21.11 бібліотекарем Семігук З.П. та учнями 1-4 класів був підготовлений Конкурс на кращий вірш, присвячений сучасним українцям, що відстоюють незалежність України.

20.11 педагогом організатором Горбач З.В. була спланована виставка-конкурс плакатів «Вільні творять майбутнє» серед учнів початкової та середньої школи.

21.11 проведено урок-диспут на тему "Живе лише той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя!", який підготували учні 11-х класів, де вони виступили в підтримку демократичних цінностей та національних інтересів.

21.11 класними керівниками було заплановано та проведено виховні години "Майдан: революція цінностей",  "Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо", "Україна: спільна відповідальність за майбутнє", де було заплановано виховання у дітей шанобливого ставлення до державних символів – Державного Герба України, Державного Прапора України і Державного Гімну України.

22.11 вчителями фізкультури було заплановано та організовано фізкультурні змагання між учнями 9-х класів «Крок до мужності».

23.11 адміністрація школи запросила на круглий стіл «Ми за гідність та свободу України»  військовослужбовців  служби СЦКК, де учні та гості торкнулися об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини громадянина, національних інтересів України.