Головна » 2018 » Червень » 25 » Випускний вечір 2018
Випускний вечір 2018

Школа – це великий світ, у якому є два центри – Вчитель і Учень. Саме учні і вчителі перетворюють звичайну будівлю у вируючий, гомінкий, але сповнений доброти дім, де з кожним роком одні стають розумнішими, інші – мудрішими, а всі разом – близькими та рідними.

23 червня 2018 року, зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, випускники Соледарської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 попрощалися зі школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишились позаду.

На свято випускників завітали почесні гості, серед яких були заступник директора ДП «Артемсіль» Зелений В.О., начальник Управління освіти Замараєва Т.О., секретар Соледарської міської ради Редченко С.М., головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти Фоменко В.Ю.

Слід зауважити, що цьогорічний випуск є досить успішним, адже серед випускників маємо чотири медалісти: Подзерка Олена (золота медаль), Міхєєва Анастасія (золота медаль), Зелений Данил (срібна медаль), Глущенко Владислава (срібна медаль). Пишаємося вами! Ви наше майбутнє, наша гордість і велика надія!

Кожен з медалістів отримав сертифікати на отримання грошової винагороди від міського голови Степаненко О.М.

Випускний вечір чи не найважливіше свято в житті кожного одинадцятикласника. Вечірня сукня, зачіска і макіяж для дівчат чи костюм, сорочка та туфлі для хлопців — головні атрибути святкового образу.

Цьогоріч свято було феєричним, яскравим, емоційно насиченим, відрізнялося вдало підібраними музичними номерами, де випускники продемонстрували свої вокальні здібності, масовими танцювальними композиціями: флешмоб, дефіле, вальс з вчителями, флешмоб від батьків, танцювальна композиція батьків з дітьми, а наприкінці, звичайно, прощальний вальс.

Час змінює все, що оточує нас. Довга життєва дорога нелегка і мінлива. Та всім неодмінно світитиме далеким вогником, оповитим солодким, стискаючим серце спогадом – дитинство і юність.

Дорогі діти, хай стелиться перед вами світлий і широкий шлях, який позначений тільки успіхами і перемогами. Щастя усім вам, високих творчих злетів, віри в майбутнє!  Ми віримо в кожного з вас, наші рідні випускники!