Головна » 2018 » Вересень » 5 » ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗА ДОНБАС.... 75-річчя визволення Донбасу від загарбників
ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗА ДОНБАС.... 75-річчя визволення Донбасу від загарбників

Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни. Живою і невмирущою є пам`ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від загарбників.

5 вересня учні 8 – В класу Соледарської загальноосвітньої школи  І - ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови разом з керівником школи Лотоховим С.В., заступником директора з ВР Андріановою Т.О. та класним керівником Курасовою І.М. вшанували пам`ять загиблих та поклали квіти на мітингу, присвяченому 75 - річчю визволення Донбасу від загарбників.

Низький уклін за той  подвиг заради миру та перемоги. Теперішнє покоління у вічному боргу за те, що в жахливий час ветерани зустрічали свою юність, дивлячись в очі смерті на фронті або в тилу.