Головна » 2018 » Листопад » 13 » Всесвітній День Добра
Всесвітній День Добра

Сьогодні, 13 листопада – всесвітній День Добра. В Британському Ресурсному центрі Соледарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської   мови вчителі проводять уроки доброти.

В 4-А класі вчителем Мініною Марією організовано читання книжки Stone Soup («Суп із камня») із серії Uzborn First Reading. Діти ділились своїми спогадами про добрі вчинки, після чого обрали англійські книжки для самостійного читання.

Учні 6-А, 6-Б класів разом з вчителем англійської мови, Подзеркою Наталією, прочитали казку The Rolly-Polly Rice Ball та після обговорення вирішили виготовити міні-листівки з гарними побажаннями для людей, поруч з якими вони мешкають.

В 10-А класі учні вважають, що уважним і турботливим можна бути не тільки до людей, але й до навколишнього середовища. Подзерка Наталя запропонувала їм прослухати текст Eco Heroes  (Еко-герої) з Кембриджського видання Prepare про їх однолітків, які роблять цікаві винаходи, щоб зберегти природу. Учнів захопила дискусія про інші еко-винаходи для покращення життя на планеті.

Завдяки матеріалам  Британського Ресурсного центру ми долучаємо учнів цікавих та змістовних шкільних заходів. Вивчення англійської мови сприяє покращенню взаємовідносин між дітьми та суспільством.