Головна » 2018 » Травень » 18 » Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл – Джура» в Соледарській ОТГ

18 травня учні Соледарської загальноосвітньої школи №13 з поглибленим вивченням англійської мови взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл – Джура», яка проходила в місті Соледар. 10 роїв із закладів загальної середньої освіти Соледарської міської об`єднаної територіальної громади змагалися за звання «Найсильніші, найспритніші, найкрасивіші!»

Кожна команда мала свою назву, емблему, девіз та прапор. Під час гри рої отримали 8 завдань різноманітної тематики, де мали змогу показати свої знання з історії, медицини, проявити свої фізичні вміння, зібрати палатку на час, поділитися з присутніми виконаною доброю справою, а також проявити свої творчі знання.

Усі команди захищали свою честь та честь своєї школи.

Компетентне журі, до складу якого увійшли Вікторія Юріївна Фоменко (головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти), Аліна Леонідівна Лозиняк  (завідувач міського методичного кабінету), Олена Миколаївна Корнєєва (методист ЦДЮ), Тетяна Олександрівна Андріанова (заступник директора з ВР Соледарської ЗОШ №13), Анастасія Володимирівна Мартинова (педагог – організатор Бахмутської ЗОШ), Михайло Сократович Моісєєв (вчитель Соледарської ЗОШ №14), разом з суддями та військовослужбовцями Центру з контролю та координації питань припинення вогню уважно спостерігали за змаганням команд та визначили найрозумніших, найсильніших та найспритніших.

ІІІ місце – Бахмутська ЗОШ

ІІ місце – Міньківський НВК

І місце – Соледарська ЗОШ №13

Кожна команда отримала подяки за активну участь та солодощі від Соледарського міського голови Олександра Миколайовича Степаненко.

Команди – переможців також отримали грамоти від полковника Юрчило Романа Васильовича.