Головна » 2017 » Листопад » 3 » Вшанування 73-ї річниці вигнання нацистів з України та 74 – ї річниці вигнання нацистів з м. Києва

З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, у нашій школі було проведено ряд заходів, присвячених 73- й річниці вигнання нацистів з України та 74 – ї річниці вигнання нацистів з м. Києва.

На канікулах був організований захід інформаційно-просвітницького характеру у web-форматі, на якому діти переглянули художній фільм «Рівень секретності «18» - Ілларіона Павлюка. Під час перегляду вчителі акцентувати увагу передусім на визначній ролі України у Другій світовій війні та її внеску у здобуття перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом, жертовності нашого народу.  Підкреслили, що український народ готовий зі зброєю в руках рішуче відстоювати незалежність і територіальну цілісність держави.

Також під час канікул 27 жовтня діти та вчителі школи прийняли участь у міському мітингу присвяченому 73- й річниці вигнання нацистів з України.

З 31 жовтня по 3 листопада у нашій школі була  організована  книжкова експозиція документальних джерел та   художніх творів під назвою «Герої не вмирають!», на якій діти ознайомилися з великим подвигом наших захисників.

31 жовтня діти брали участь у  круглому столі під назвою «Історичні постаті борців за волю України».

До 74 – ї річниці вигнання нацистів з м. Києва 6 листопада вчителі історії  школи провели уроки вшанування пам`яті захисникам Києва за темами: «Вони боролися за волю і незалежність України», «Крок до мужності», «Пам`ятай: Ти нащадок героїв!», під час яких виховували у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління.