Головна » 2018 » Січень » 22 » Заходи до Дня Соборності України
Заходи до Дня Соборності України

Сьогодні 22 січня не лише День соборності України, а й 100-річчя від першого проголошення незалежності Української Народної Республіки. Цього дня 1918 року в 20 столітті Україна проголосила незалежність. Постала держава, яка протягом наступних 3-х років та й зараз не припиняє боротьбу за власне існування.

Саме в цей знаменний день в нашій школі відбувся телеміст з учнями загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Івано-Франківської області Печеніжинської об`єднаної територіальної громади під назвою «Україна єдина», який підготувала вчитель української мови та літератури Тищук Н.О. та класний керівник 4-В класу Ячмінь Н.Л.

Саме з цією громадою у нас дуже багато спільного, одним з чого є спільна сторінка у відомій усім «Книзі Добра». В Печеніжинській селищній раді на стіні розміщено оповідання, яке написав учень нашої школи 4 – В класу Марк Тищук.

Наприкінці телемосту учні Печеніжинської ЗОШ отримали на згадку від учнів нашої школи «Вінок єднання та дружби», де на стрічках діти залишили побажання та привітання одноліткам. На одній із стрічок є побажання від військовослужбовців Спільного Центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

На цьому заході був проведений майстер – клас від керівника гуртка Соледарського Центру дітей та юнацтва Корнєєвої  Олени Миколаївни  по виготовленню голубів миру та божого благословення.

В цей день учні 6 –А класу разом з вчителем історії Стебляк С.О. брали участь у годині спілкування у формі Брейн – рингу. Діти мали змогу показати свої знання з української мови, історії рідної України, усної народної творчості. Наприкінці заходу відбувся майстер – клас з плетіння патріотичних браслетів з жовто-блакитних стрічок, котрі учні гостинно подарували військовим, які завітали на годину спілкування.

Класними керівниками  10-х класів Тимофєєнко Г.О. та Чудіною В.І. проведено урок державності «З Україною в серці». Діти  вирішили берегти і зміцнювати рідну державу, ніколи не забувати про сумний досвід минулого, з оптимізмом дивитись у майбутнє.

В бібліотеці школи було організовано книжкову виставку «Соборна Україна: від ідеї до життя», де учні школи мали змогу самотужки дізнатися про становлення незалежності і соборності України.

На сцені напис зі словами:
Людської пам’яті свіча хай запалає,
Коли життя знов набирає силу.
В ім’я народу хай вона палає
За муки, за життя і за могили
Хай вдячна пам’ять наша звелича