Головна » 2017 » Грудень » 15 » Батьківські збори "ЗНО - 2018: важливо!"
Батьківські збори "ЗНО - 2018: важливо!"

14 грудня 2017 року у Соледарській ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови відбулись батьківські збори учнів 11-х класів з питань особливостей організації та проведення ЗНО 2018.

На збори було запрошено адміністрацію, вчителів-предметників, батьків. Директор школи Смага Г.Л. ознайомила присутніх з порядком денним зборів.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Гвоздьова О.Л. ознайомила батьків випускників з чинними нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання освіти, які регулюють процеси організації та проведення ЗНО у 2018 році, ознайомила з Переліком навчальних предметів, винесених на ЗНО. Було акцентовано увагу на термінах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018, особливостях реєстрації, необхідних документах для здійснення реєстрації.

Гвоздьова О.Л. звернула особливу увагу батьків на свідомий та обґрунтований вибір навчальних предметів для складання тестів, що має здійснюватися на підставі чинних Умов прийому до вищих навчальних закладів, зокрема додатка 4, Умов прийому до конкретного вищого навчального закладу, обраного випускником, на участь випускників у пробному ЗНО. (переглянути презентацію до виступу можна за посиланням: http://school-13.at.ua/blog/prezentacija_zno_2018/2017-12-15-33).

Вчителі, які викладають предмети в 11-х класах, Тимофєєнко Г.О., Семиряд А.А., Добриніна А.П., Самко В.М., Кашеварова О.В. у своїх виступах звернули увагу на особливості сертифікаційних робіт із базових дисциплін, акцентували увагу батьків на самоосвітній діяльності учнів з метою якісної підготовки до ЗНО.