м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

-

Сторінка вчителя

Волошенко Наталі Михайлівни


Що таке LearningApps.org?

LearningApps.org є сервісом Web 2.0 для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи. Метою роботи є створення загальнодоступної бібліотеки незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін. Блоки (вони називаються Вправами) не включені в жодні конкретні сценарії чи програми, тому вони не розглядаються як цілісні уроки чи завдання, натомість їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії. Це конструктор для розробки інтерактивних завдань за різними предметними дисциплінами для застосування на уроках і в позакласній роботі. LearningApps.org розробляється як науково-дослідний проект Центру Педагогічного коледжу інформатики освіти PH Берн у співпраці з університетом м.Майнц та Університетом міста Циттау / Герліц (Німеччина). 

...читати далі


Презентації на Prezi.com

 

Prezi.com — это сервис, с помощью которого можно создать мультимедийные презентации в Интернет и на своём ПК.
 
Элегантность и необычность летающих презентаций Prezi за 2 года завоевала любовь 10-миллионной аудитории пользователей. 
Возможности Prezi позволяют создавать презентации с видео, аудио, документами pdf, работать с веб-страницами, использовать в презентации активные ссылки, и приглашать к просмотру или созданию одной презентации большое количество людей
 
Это презентации нового вида с нелинейной структурой. Всю презентацию можно свернуть в одну картинку и напротив, каждый элемент презентации может быть увеличен (акцентирован) для более детального изучения и привлечения внимания. 
 
Prezi.com — это социальный сервис и создаваться презентации могут коллективно, и это качество можно использовать при работе над совместными проектами. Готовая презентация может быть успешно загружена на ПК или флэшку, ее дальнейшее использование не требует при этом установки какого-либо программного обеспечения. 
 
Как и любой социальный сервис Prezi.com требует регистрации на нем участников. Зарегистрированный пользователь получает 100 Мбайт сетевого пространства для реализации своих идей.
 
Подробнее о презентациях Prezi можно узнать на следующих ресурсах:
 
 
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz