м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови 


проект "ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ"

слідкуй за перебігом тренінгів у розділах

     


  • Про реалізацію проекту «Вчимося жити разом» у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах у 2016 році

Повідомляємо, що з 1 вересня 2016 року вiдповiдно до наказу Mіністерста  освiти i науки вiд 11.01.2016 №5 "Про затвердження плану заходiв з реалiзацii спiльного проекту "Вчимося жити разом", що реалiзується з Громадською органiзацiєю "Дитячий фонд "Здоров'я через ocвiтy" у партнерствi з Європейським Союзом i Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у межах iнiцiативи Європейського Союзу "Діти миру"  у навчальних закладах Днiпропетровської, Донецької, Запорiзькоi, Луганської та Xapкiвcькoї областей починає впроваджуватися проект "Вчимося жити разом" (компонента "Ocвіта на основі життєвих навичок").

Основною метою проекту є сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту на сході України через розвиток життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям та підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

У рамках проекту педагогічні працівники за допомогою інноваційних методик створюватимуть сприятливу психологічну атмосферу та розвиватимуть у вихованців і учнів життєві навички, які підвищують у дітей стійкість у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах.

 

З метою визначення ефективності реалізації проекту у базових загальноосвітніх навчальних закладах у вересні та грудні 2016 року відбудеться онлайн опитування учнів 4-10 (11)-х класів. Опитування здійснюватиметься за посиланням http://opros.autta.org.ua
Терміни проведення онлайн опитування:
- первинне - з 20 по 30 вересня 2016 року;
- кінцеве - з 10 по 20 грудня 2016 року.

Більш детальна інформація у листі Міністерства освіти і науки України від 08.09.2016 року № 2/2-14-1471-16.


  • У вересні 2016 року педагоги розпочинають впровадження проекту "Вчимося жити разом"

     До проекту долучилися 9 базових загальноосвітніх навчальних закладів Бахмутського району. Підготовлені вчителі за допомогою інноваційних методик створюватимуть сприятливу психологічну атмосферу та розвиватимуть в учнів життєві навички, які підвищують у дітей стійкість у складних життєвих обставинах, сприятимуть адаптації в нових навчальних закладах.

     На початку навчального року міською методичною службою проведено інструктивно-методичну нараду, під час якої вчителі-тренери ознайомились з нормативними документами стосовно реалізації проекту. Також педагоги отримали флеш-накопичувачі з матеріалами для роботи, Програми з розвитку соціальних навичок учнів початкової, середньої та базової школи у курсі «Основи здоров’я», практикум для учнів та посібник для вчителя, що надруковано завдяки фінансовій підтримці Європейського союзу і Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЄФ). Бажаємо всім успіхів у реалізації зазначеного проекту!


 

 

                                 http://autta.org.ua/                http://helte.org.ua/ua/               http://www.wordshelp.com.ua/

 

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz