м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2018 » Жовтень » 12

Щороку 14 жовтня наша країна відзначає свято мужності та героїзму, відданості та любові до Батьківщини. День Захисника України має особливе значення для нашої країни в цей не легкий час.

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

12 жовтня в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови до Дня захисника України були заплановані та проведені низка заходів, на які було запрошено військовослужбовців української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Так вчитель, який атестується,  Петрикєєва Н.Г. підготувала відкриту виховну годину з теми «На захисті країни, міста, сім’ї», під час якої діти мали змогу привітати військовослужбовців, поспілкуватися та подякувати їм за їх нелегку справу.

Вчителями фізичної культури Опришковою С.Г. ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 12.10.2018 | Комментарии (0)

    У рамках проведення «Місячника з пожежної безпеки» та «Місячника  газу у побуті» в Соледарській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено багато цікавих заходів.

    В початкових класах були проведені виховні години на тему «Вогонь – друг, вогонь – ворог», «Як уберегтись від пожежі». В ході заходів учні дізналися як люди «приручили» вогонь, коли з’явились сірники та коли з’явилися перші пожежники, визначали, коли вогонь приносить користь, а коли він приносить шкоду людям та навколишньому середовищу. Діти пригадали, як вести себе під час виникнення пожежі, та в ході ігри вчилися викликати пожежну службу.

    У 6-7 класах  вчителем основ здоров’я  Ковалевою Н.В. було проведено вікторину на тему «Живи цікаво та безпечно». Учасникам вікторини були запропоновано цікаві завдання про правила поведінки під час небезпек.

    11 жовтня в актовій залі між учнями 5-х класів була проведена вікторина «Мозаїка безпечного життя». Оцінювало вікторину журі у складі керівника школи Лотохова С.В., заступника директора з ВР ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 12.10.2018 | Комментарии (0)

У Соледарській ЗОШ №13 відсвяткували Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Проблема торгівлі людьми сьогодні - одне з найнегативніших явищ нашого суспільства. Багато хто з нас знає про цю проблему лише поверхово. Тому з 08.10.2018 по 12.10.2018 року в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови до Європейський день боротьби з торгівлею людьми   були заплановані та проведені низка заходів.

08.10 – Було проведено лекційне заняття під назвою «Не стань жертвою торгівлі людьми» для учнів 5-8 класів.

09.10 – 9-10 класи прийняли участь у круглому столі «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Під час круглого столу старшокласники звернули увагу на питання : актуальні дані по торгівлі українцями.; поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми, що робити, якщо потрапив у біду; профілактика торгівлі людьми в Україні, виклики сьогодення.

09.10- Практичний психолог Ткачова К.С. ознайомила старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 12.10.2018 | Комментарии (0)

11 жовтня, напередодні свята День захисника України, учні 9-В класу Соледарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 були запрошені до Соледарської міської бібліотеки, де військовослужбовці української сторони спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін провели для них урок мужності «Захисник України – гордість народу, відвага, мужність, честь!». В свою чергу, школярі підготували вітальні слова та пісні для наших захисників.

Добавил: адміністратор | Дата: 12.10.2018 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019