м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2018 » Листопад » 13

Сьогодні, 13 листопада – всесвітній День Добра. В Британському Ресурсному центрі Соледарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської   мови вчителі проводять уроки доброти.

В 4-А класі вчителем Мініною Марією організовано читання книжки Stone Soup («Суп із камня») із серії Uzborn First Reading. Діти ділились своїми спогадами про добрі вчинки, після чого обрали англійські книжки для самостійного читання.

Учні 6-А, 6-Б класів разом з вчителем англійської мови, Подзеркою Наталією, прочитали казку The Rolly-Polly Rice Ball та після обговорення вирішили виготовити міні-листівки з гарними побажаннями для людей, поруч з якими вони мешкають.

В 10-А класі учні вважають, що уважним і турботливим можна бути не тільки до людей, але й до навколишнього середовища. Подзерка Наталя запропонувала їм прослухати текст Eco Heroes  (Еко-герої) з Кембриджського видання Prepare про їх однолітків, які роблять цікаві винаходи, щоб зберегти природу. Учнів захопила дискусія про інші еко-винаходи для покращення життя на планеті.

Завдяки матеріалам  Британського Ресурсного центру ми долучає ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 13.11.2018 | Комментарии (0)

13 листопада у 2-А класі пройшов математична вікторина «Інтелектуальний  брейн-ринг». З метою закріплювати математичні знання школярів, розвивати логічне мислення, виховувати інтерес і любов до математики. Діти отримали велике задоволення від гри. А переміг найсильніший…

Добавил: адміністратор | Дата: 13.11.2018 | Комментарии (0)

12 листопада серед учнів початкових класів був проведений конкурс читців «Україна рідний край».

Мета заходу – розвивати національну свідомість, виховувати патріота, люблячого свою землю, вміння бачити прекрасне у навколишньому. Учасники конкурсу продемонстрували свої навички виразного декламування віршів про Україну, артистизм.

Добавил: адміністратор | Дата: 13.11.2018 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019