м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2018 » Листопад » 26

Учні 10-Б (за участю учня 6-А класу) Соледарської ЗОШ I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови пропонують до вашої уваги свою відео-роботу для флешмоб-конкурсу на краще відео про щеплення.

Конкурс спрямований на покращення обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищення рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Голосуйте за наш ролик!

Підтримайте нас, натиснувши кнопку «подобається» під відео на сайті YouTube! 

Добавил: адміністратор | Дата: 26.11.2018 | Комментарии (0)

З метою покращення іміджу Збройних сил України, підняття морального духу військовослужбовців, збільшення кількості бажаючих проходити службу в Збройних Силах України, виховання патріотизму у дітей та молоді в рамках компанії «Дякую захисникам!» до Соледарської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови були запрошені представники Спільного Центру з контролю та координації питань припинення вогню та лінії розмежування сторін. Офіцери групи СЦКК провели з учнями 5-В класу бесіду щодо видів вибухонебезпечних предметів й речовин та правилам поведінки у разі їх знаходження.

Начальник штабу – перший заступник керівника Спільного центру полковник Андрій Яковенко познайомив школярів з видами боєприпасів, причинами знаходження вибухових залишків в землі, небезпечністю ігор при знаходженні незнайомого предмету. Також на занятті обговорили алгоритм дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів. Для дітей з прифронтової території ці знання можуть коштувати здоров’я, а іноді й життя.

Свою розповідь Андрій Валерійович наочно підтвердив показом реальних осколків і частин снарядів, мін та інших боєприпасів, які офіцери спостережних груп СЦКК зібрали для майбутньої музейної експозиції.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 26.11.2018 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019