Головна » 2018 » Лютий » 21 » 21 лютого – Міжнародний день рідної мови
21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови у Соледарській  школі № 13 проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

Найграндіознішим, що ще більше об’єднало нашу велику шкільну родину, було написання диктанту Національної єдності. Бесіди, інформхвилинки, поетичні хвилинки, коментовані читання, міні-диктанти пройшли також в 5-11 класах цього дня.

Для учнів 1- 4 класів було організовано міні – подорож «Шляхами розвитку рідної мови».

В шкільній бібліотеці вчителем Тищук Н.О. для учнів 5-б класу проведено захід «Мов джерельна вода, рідна мова моя».

Соледарська ЗОШ 13 © 2019