м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 35 36 »

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Таким чином світова спільнота вшановує багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність. 28 січня в нашій школі пройшли виховні години присвячені Міжнародному дню жертв Голодомору та пам'яті жертв Бабиного Яру. Теперишні та майбутні покоління не повинні забувати уроків наших загальнолюдських і настільки трагічних катастроф, інакше може виникнути дуже високий ризик повторення подібних моментів у майбутньому. У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я яким Голокост. Та нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

Напередодні відзначення в Україні Дня пам'яті героїв Крут для учнів було проведено низку тематичних заходів, присвячених далеким подіям на невеликій станції Крути 29 січня 1918 року. Було привернуто увагу до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення Збройних Сил України як запоруки незалежності України. Вчитель історії провела історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.

В бібліотеці пройшли тематичні виставки.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 29.01.2019 | Комментарии (0)

22 січня 2019 року у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №13 за участю учителів та учнів  були проведені заходи, приурочені Дню Соборності України: «Україна Соборна – моя гордість і слава», години спілкування «Соборність-це єдність і злагода» з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята.

Для учнів початкової школи та учнів 10-тих класів було проведено Квест-гру «Україна – соборна», де учні мали змогу показати свої знання з історії української держави, з розгадування ребусів, відгадування географічних назв за картинками, змагалися на краще декламування віршів про Україну  та виявляли свої творчі здібності з малювання українського вбрання.  Гра проходила цікаво та жваво, всі намагалися бути першими.

Компетентним журі у складі заступника директора з НВР А.В. Майби, заступника директора з ВР Т.О. Андріанової, психолога школи К.С. Ткачової та бібліотекаря З.П. Семігук були підведені підсумки Квест - гри та визначені переможці.        

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 22.01.2019 | Комментарии (0)

Сьогодні 17.01.2019 року у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася унікальна подія – офіційна презентація «Книги Добра», перша на Донеччині, на якій був присутній міністр закордонних справ України Павло Анатолійович Клімкін, почесний консул Угорщини у місті Івано – Франківськ та області Василь Михайлович Вишиванюк, директор фонду «Чисті серцем» Ірина Михайлівна Рабарська.

Учні школи та педагоги мали змогу побачити, потримати в руках, погортати сторінки цієї дивовижної книги, до якої увійшло 50 найкращих історій про добро, одними з найперших ознайомитися з малою версією «Книги Добра», де зібрано вся 100 історій. Ми пишаємося тим, що відкриваємо цю «Книгу Добра»: на першій сторінці саме історія «Олівці», яку написав учень нашої школи Марк Тищук. У бібліотеці школи будуть зберігатися примірники малої «Книги Добра», подаровані гостями.

Присутні отримали позитивний заряд добра від спілкування з гостями, які надали гуманітарну допомогу від фонду «Чисті серцем» для дітей з малозабезпечених родин та вимушених переселенців.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 17.01.2019 | Комментарии (0)

Британською Радою за підтримки Міністерства закордонних справ Великої Британії в рамках фонду Східного партнерства Європейського Союзу розпочато проект зі створення мережі англійських ресурсних центрів у 20 школах Луганської та Донецької областей.

Серед десяти закладів загальної середньої освіти Донецької області, визначених для ресурсних центрів, було обрано Соледарську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови.

15 січня 2008 р. у нашій школі відбулась надзвичайна подія – урочисте відкриття Британського ресурсного центру. Насправді, центр функціонує вже з травня 2018 року, коли надійшли перші книжки від Британської Ради. Спочатку їх було 580, але напередодні дня Святого Миколая ми отримали ще 250, тож, загалом в нас тепер 830 книжок. Це методична література для вчителів, навчальна та художня література для учнів.

Мета створення Ресурсного Центру – сприяти покращенню викладання та вивчення англійської мови, заохочення учнів до участі у різноманітних позакласних заходах, наприклад у цьому, що ми проводимо сьогодні. Ресурсний Центр, створений на базі нашої школи, запрошує до співпраці всіх вчителів Соледарської об’єднаної територіальної громади. Як учні, так і вчителі можуть записати на формуляр кни ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 16.01.2019 | Комментарии (0)

15.01.2019р. на базі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови пройшов методичний фестиваль «Від ідей – до втілення». Мета фестивалю – сприяння професійному розвитку педагогів, вивчення, узагальнення і впровадження педагогічного досвіду, прагнення до активної взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу.

Божко Т.О., Парасковіївська ЗОШ, разом з вчителями англійської мови представили цікаві практичні ідеї для використання у перших класах НУШ. Вчителі ММО також обсудили ефективні прийоми підготовки учнів до ДПА, ЗНО, планування роботи  шкільних літніх мовних таборів, провели аналіз результатів участі учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з англійської, французької, німецької мов. Вчителі, що атестуються – Мирошниченко І.О., Соледарська ЗОШ №13, Чернушова Т.В., Соледарська ЗОШ №14, Кузнецова Н.В., Берестівська ЗОШ – представили свій досвід роботи на «Методичній панорамі». Досвідчені вчителі надали практичні рекомендації молодим фахівцям у рамках консалтингового центру «Основа професійного зростання».

Керівник ММО, Подзерка Н.В.,  разом з вчителями Соледарської ЗОШ №13 представили детальну презентацію методичної, навчальної, художньої літератури Британсько ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 15.01.2019 | Комментарии (0)

В Соледарській загальноосвітній школі І -ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Новорічні свята продовжуються!

14 січня учні школи за традицією щедрували, колядували  на щастя, здоров`я, мир та злагоду та відвідали міського голову Соледарської об`єднаної територіальної громади та працівників Соледарської міської ради, військовослужбовців Спільного Центру з контролю та координації питань припинення вогню та лінії розмежування сторін, працівників Державного підприємства «Артемсіль», рудників № 1-3, №4, № 7.

Наша Соледарська родина побачила театралізовану виставу « Ми йдемо колядувати». Під час стародавнього народного звичаю новорічних обходів, школярі разом зі своїми наставниками у яскравих костюмах виконали музичні композиції: колядки та щедрівки, прославляючи народження Христа. Діти піснями славили господарів, бажали їм здоров'я, миру, злагоди та добробуту. Посівальники розіграли невеличку гумористичну виставу, головною героїнею якої стала Коза. Також у традиційній українській Маланці можна було впізнати Колядників, Господарів та інших персонажів сьогодення.

Винагородою дітям були купа с ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 15.01.2019 | Комментарии (0)

Ось і настала пора новорічних ранків. Уся планета готується поринути у світ див, насолодитися теплом родинних свят та повеселитися у колі друзів. Казка завітає в кожен дім!

Наша школа не стала винятком. Тому 27 та 28 грудня до дітей Соледарської ЗОШ №13 завітали Дід Мороз, Снігуронька та справжні Алладін, Снігова Королева та Нептун з русалками. Учні 1-11 класів були запрошені до оновленої актової зали, де вони продемонстрували свої чудові карнавальні костюми. Школу наповнили феї, зайчики, лисички, сніжинки та усілякі герої з різноманітних мультфільмів. Для дітей була підготовлена новорічна вистава з різноманітними конкурсами, іграми та хороводами. Ніхто не залишився без подарунка. Кожен ранок закінчився новорічною дискотекою. А ще кожен учень початкової школи отримав солодкий новорічний подарунок.

Крім того, учнями та класними керівниками було проведено святкові новорічні позакласні заходи, на яких діти проявили свої акторські, творчі, організаторські таланти, спритність у веселих конкурсах та змогли  самостійно приготувати святкові смаколики.

Добавил: адміністратор | Дата: 28.12.2018 | Комментарии (0)

День Святого Миколая в Україні  традиційно святкують 19 грудня. Це зимове свято залишається одним з найулюбленіших і довгоочікуваних для всіх: дорослі шанують пам’ять Святого, а діти, зазвичай, знаходять під подушкою або в чобітках подарунки.

Цього року  було вирішено зустріти День Святого Миколая в рамках обласного конкурсу благодійницьких акцій, присвячених Дню Святого Миколая. Так учні 3-Б класу та класний керівник Кальченко О.М. привітали зі святом першачків невеличким концертом та усіх дітей нагородили дарунками, зробленими власноруч.

Актив самоврядування завітав з привітаннями до учнів початкової школи та подарували усім присутнім гарний настрій, посмішки та купу позитивних емоцій.

Бажання привітати усіх школярів, знову всіх об’єднало,  кожен з нас відчув себе помічником Святого Миколая.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 20.12.2018 | Комментарии (0)

      Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського тижня права в 2018 році» в Соледарській загольноосвітній школі І –ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено ряд заходів.

      В рамках Всеукраїнського тижня права класними  керівниками: Гігінарі І.Є., Мініною М.Л. для учнів 6 класів проведено урок-подорож «У світі прав дитини», класними керівниками Кашеваровою О.В., Тищук Н.О., Фоменко Т.В. для учнів 5 класів проведені виховні години на тему «Поради Правознайка: мої права у школі», « Я знаю свої права».

       Для дітей 8-9 класів були проведені круглі столи на теми: «Українська державність і сьогодення», «Я громадянин України і тому маю право на…», «Права та обов’язки юних громадян» ,проведена мультимедійна презентація «Добре знай свої права».

       В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  відбулися бібліотечні уроки – «Насильство над  дівчатами  та  жінками  у  сім’ї», конкурс  плакатів «Ні насильству!», випуск листівок ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 19.12.2018 | Комментарии (0)

З метою підготовки до організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2018-2019 навчальному році на базі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови для учнів 11-х класів Соледарської об’єднаної територіальної громади, їх батьків, педагогів було проведено семінар за участі завідувача міським методичним кабінетом Управління освіти Лозиняк А.Л., представника Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, працівників Луганського національного університету ім.Тараса Шевченка.

Представник Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти ознайомила слухачів семінару з особливостями проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2019 році, звернувши увагу на календар проведення зовнішнього незалежного оцінювання, особливості сертифікаційних робіт з предметів, визначених для зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема сертифікаційної роботи з іноземної (англійської) мови. Було надано роз’яснення із загальних питань реєстрації та проходження пробного незалежного оцінювання, наголошено на необхідності його проходження з метою психологічної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, виявлення рівня власної підготовленості до складання державної підсумкової атестації. Було акцентовано увагу на необхідності мати паспорт громадянина України для реєстр ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 18.12.2018 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019