м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
 I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 48 49 »

Лист МОН України про відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги)

 

ЛИСТ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ

 

Матеріали до відзначення
Дня пам’яті та примирення (8 травня) та 
Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)

Добавил: адміністратор | Дата: 06.05.2020 | Комментарии (0)

Відповідно до листа державного архіву Донецької області від 30.04.2020 № 01-29/135/0/220-20 «Щодо онлайн-виставки документів, у якій викладено факти та фотографії подій Другої світової війни» доводимо до вашого відома, що з метою висвітлення ролі
українського народу в Другій світовій війні та його вагомого внеску в Перемогу над нацизмом, державним архівом Донецької області підготовлено онлайн-виставку документів, у якій викладено факти та фотографії подій Другої світової війни.

Також повідомляємо, що на офіційному вебсайті державного архіву Донецької області ( https://dn.archives.gov.ua ) у розділах: Виставки онлайн», «Свята та пам’ятні дати», «Публікації на сайті» у вільному доступі знаходяться виставки документів, присвячені різним визначним датам та подіям, статті про Другу світову війну та Донецьку область меморіального та історичного спрямування.

Добавил: адміністратор | Дата: 05.05.2020 | Комментарии (0)

День Матері святкується у нас у другу неділю травня (10 травня). Це свято можна зробити дуже особливим, якщо провести його з найближчими людьми і подарувати їм радість)) Варто обов'язково згадати, зателефонувати, обійняти її і подякувати за те, що дала життя. Молоді мами і сиві бабусі — всі чекають уваги своїх дітей у цей день, хочуть бачити їх щасливими і бути поруч. Важливо цінувати матерів, поки вони з нами, поважати і дякувати їм за все))

Ви дуже кохаєте свою матусю? Тоді вам до нас))

Шановні діти, запрошуємо вас прийняти участь у нашому онлайн-конкурсі малюнків “Світ починається з матусі”

Добавил: адміністратор | Дата: 05.05.2020 | Комментарии (0)

Пропонуємо пройти опитування:

  • для вчителів: з метою аналізу та корекції діяльності Донецького облІППО, організації якісної співпраці між усіма ланками освіти регіону щодо удосконалення та розширення освітніх послуг, що надаються Інститутом, просимо до 08.05.2020р. пройти онлайн-опитування за посиланням https://forms.gle/7Zm9AJQT3EK3SK1Z7.

 

  • для учнів 5-11 класів: з метою аналізу особистого ставлення дітей та учнівської молоді щодо історичних уроків Другої світової війни просимо розповсюдити серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти посилання на онлайн-опитування https://forms.gle/tAREj452SjEm6pQU9 до 07.05.2020р.  Опитування є анонімним.
Добавил: адміністратор | Дата: 05.05.2020 | Комментарии (0)

З огляду на ситуацію, що склалася, випускники закладів освіти можуть змінити місце проходження ЗНО. Першочергово таке право отримали учні, які навчаються в закладах загальної середньої освіти інтернатного типу, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.
Механізм внесення змін до реєстраційних даних для окремих випускників поточного року розміщено в «Кабінеті керівника закладу освіти». (https://zno.testportal.com.ua/edu )

Зміна місця проведення ЗНО можлива лише за умови, що місце проживання і місце розташування закладу освіти розміщені в різних областях або відстань між ними перевищує 150 км.
Для внесення змін випускнику потрібно звернутися до особи, відповідальної за реєстрацію у його закладі освіти. Адміністратори закладів освіти мають подати інформацію про внесення змін до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти не пізніше 18 травня.

Детальніше за посиланням. (https://testpor ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 05.05.2020 | Комментарии (0)

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» оголошує он-лайн конкурс есе «Я пам’ятатиму!»

Конкурс проводиться у рамках обласного освітнього проєкту «Український вимір».

https://dodmc.dn.ua/index.php/2010-10-11-10-46-36/2168-do-dnya-peremogi-nad-natsizmom-u-drugij-svitovij-vijni-ogoloshuemo-on-line-konkurs-ese-ya-pam-yatatimu?fbclid=IwAR0vKGViLY5xDmU_VdmS6L3_7KoBCtWTHTCWvCZQq_33c938c5STqe19c68  

З повагою, КПНЗ "Донецький обласний молодіжний центр".

 

Добавил: адміністратор | Дата: 05.05.2020 | Комментарии (0)

28 квітня учні 4-А та 4-В класів під час дистанційного уроку з природознавства говорили про красоту та різноманітність природи України і про те, як це все зберегти. З метою розвитку у школярів інтересу до знань, виховання любові до рідного краю, формування почуття відповідальності за збереження довкілля, природних багатств України, школярі взяли участь у створенні проєкту "Що можна зробити для збереження природи рідного краю?"

 

Добавил: адміністратор | Дата: 28.04.2020 | Комментарии (0)

"Світ навколо нас". Малюнки до річниці аварії на Чорнобильській АЕС

 

Добавил: адміністратор | Дата: 25.04.2020 | Комментарии (0)

Підведено підсумки ІІ (обласного) етапу обласного інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр» у 2019/2020 навчальному році.

Серед переможців у номінації «Літературна кав’ярня»  учениця 11-А класу ЯЧМІНЬ АНАСТАСІЯ. Вітаємо Анастасію і чекаємо на нові «шедеври». Бажаємо випускниці-2020 високих цілей та блискучих перемог!

Добавил: адміністратор | Дата: 23.04.2020 | Комментарии (0)

Конкурс на кращий малюнок до теми «Наш дім – планета Земля»

Добавил: адміністратор | Дата: 22.04.2020 | Комментарии (0)

Електронна пошта
soledar.osh13@gmail.com
Інші ресурси
28.05.2020
Пошук на сайті
Допомога
Статистика сайту

Соледарська ЗОШ 13 © 2020