м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 36 37 »

Історія Голокосту є невід’ємною складовою частиною історії Європи та України. У Стокгольмській Декларації 2000 року говориться: «Катастрофа фундаментально переглянула основи цивілізації, її безпрецедентний характер завжди буде мати всезагальне значення»

     29.09.2016 р. в школі проводилися заходи щодо 75-ї роковини трагедії Бабиного Яру з метою:

- увічнення пам'яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту - масове вбивство євреїв Києва;

- вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, - мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху.

     Бібліотекарем Семігук З.П. проведено книжкова виставка  «Історія Голокосту» де учні 5-9 класів могли  дізнатися про масове вбивство громадян єврейської та інших національностей, скоєне нацистами під час окупації м. Києва у Бабиному Яру.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 29.09.2016 | Комментарии (0)

У попередньому 2015-2016 навчальному році команда учнів Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови вперше взяла участь у міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

Наші учні гідно показали себе у змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї, зі стройової підготовки з виконанням стройової пісні, зі знання історії українського козацтва та державної символіки, з подолання лінії перешкод. Крім того, враховувався зовнішній вигляд команди та її представлення. З першого ж разу команда наших школярів виборола диплом ІІІ ступеня.

Нажаль, минулого року було втрачено цінні бали за форму та емблему команди через їх відсутність.

З метою придбання форми для шкільної команди з військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») адміністрація закладу звернулася до військовослужбовців української сторони Спільного центру з контролю та ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 28.09.2016 | Комментарии (0)

На виконання Указу  Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та шкільного Плану заходів в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови з 19 по 23 вересня проходить тиждень, присвячений 150-й річниці з дня народження англійського письменника та публіциста Герберта Уелса.

Так, 19 вересня було відкрито конкурс-виставку малюнків та плакатів серед учнів 6 класів, присвячених життєвому та творчому шляху видатного британського письменника. Захід було організовано вчителем англійської мови Марією Мініною. На виставці усі охочі могли познайомитися з особистістю та творчістю Герберта Уелса. Конкурс тривав протягом усього тижня та привабив увагу не тільки учнів та вчителів школи, а й батьків. Журі, яке працювало протягом усього часу роботи виставки, визначило переможців, яких було відзначено солодкими призами під час урочистої лінійки 23 вересня.

Під час виставки школярі змогли дізнатися про життя та творчість видатного британського письменника багато цікавого та мало відомого.

Добавил: адміністратор | Дата: 23.09.2016 | Комментарии (0)

На виконання Указу  Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та шкільного Плану заходів в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови з 19 по 23 вересня проходить тиждень, присвячений 150-й річниці з дня народження англійського письменника та публіциста Герберта Уелса.

22 вересня було проведено вікторину «Життя і творчість Герберта Уелса», підготовлену та організовану вчителем англійської мови Аліною Забарою для учнів 5 класів. Під час заходу школярі продемонстрували свої знання з біографії та творчості англійського письменника та публіциста, були уважними, кмітливими та активними. Завдання повністю відповідали віковим особливостям учасників та сприяли активізації інтересу дітлахів до читання.

В ході вікторини було визначено переможців, але ніхто не залишився без подарунків. Усі учасники отримали пам’ятні сувеніри, а переможці – солодкі призи.

Під час вікторини школярі змогли дізнатися про життя та творчість видатного британського письменника багато цікавого та мало відомого.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 22.09.2016 | Комментарии (0)

На виконання Указу  Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та шкільного Плану заходів в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови з 19 по 23 вересня проодить тиждень, присвячений 150-й річниці з дня народження англійського письменника та публіциста Герберта Уелса.

У середу 21 вересня вчителями англійської мови Оленою Кашеваровою та Мариною Вуйковою було проведено засідання Дискусійного клубу. Учасники та гості клубу спочатку змогли переглянути художній фільм «Людина-невидимка» в оригіналі, а потім обговорити побачене та висловити свою думку. Вчителем було розроблено цікаві завдання та проблемні питання по сюжету фільму, які викликали великий інтерес до творчості Герберта Уелса. Кілька годин, які тривало засідання, пролетіли зовсім не помітно. Учні англійською мовою висловлювали свої міркування, вступали в дискусії та доводили один одному свою правоту. Найактивніших учасників засідання було відзначено солодкими призами, а школярі змогли дізнатися про життя та творчість видатного британського письменника багато цікавого та мало відомого.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 21.09.2016 | Комментарии (0)

     На виконання ст. 20 Закону України «Про дорожній рух», наказу Управління Бахмутської міської ради № 388 від 18.08.2016 р. «Про організацію роботи з безпеки життєдіяльності учнів,вихованців у 2016-2017  навчальному році», наказу школи  № 202 від 19.08.2016р.  «Про проведення місячника « Увага! Діти на дорозі» з метою здійснення широкої профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, поширення кращих форм і методів профілактичної роботи з 22.08.2014р. по 20.09.2016 р. у школі було проведено місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!». 

     З 1 вересня по 12 вересня класні керівники провели Єдиний урок з правил дорожнього руху в усіх класах школи. Матеріали-звіти з фотографіями надані заступникові директора з виховної роботи. Так, 1 -  3 класи провели класні тематичні години    « Подорож до Країни дорожнього руху», « Правила переходу вулиць і доріг», « Ми – пасажири»,  прийняли  участь у конкурсі малюнків на асфальті – «Ми - пішоходи», 5 – 6 класі (класні керівники Курасова ІМ., Майба А.В., Подзерка Н.В., Гапанець І.В.) провели  години спілкування  « Знай та виконуй правила дорожнього руху», практичні заняття « Наш шлях до школи та нові маршрути» 7 – 8 класи прийняли участь в бесідах « Закони вулиці і доріг», « Що мені потрібно знати рухаючись на мопеді», вікторину « Виконання прав ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 21.09.2016 | Комментарии (0)

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 №1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель», з метою залучення учнів та педагогів до кращих здобутків національної культури, зважаючи на пріоритетність напряму інтеграції українознавчого компоненту в діяльність учителя-філолога; визнаючи значення вищезазначених заходів для саморозвитку дітей і педагогів; усвідомлюючи потенціал гри для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови 20 вересня вчителем української мови та літератури Альоною Семиряд було проведено дебати «Жовто-блакитний код нації» серед учнів 8 класів.

Педагогом було ретельно розроблено проблемні питання, які стосувалися питань національної самоідентичності. Школярі, розподілені на групи, відстоювали свої переконання, аргументовано висловлюючи свої думки та пропозиції. Учням було запропоновано долучитися до участі у VIIІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», яка відбудеться 3 березня 2017 року.

Проведений захід сприятиме розширенню сфери функціонування української мови як державної в різних сферах учнів, утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед учнівської молоді, вихованню пошани до культури, традицій українського народу.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 20.09.2016 | Комментарии (0)

     На виконання Указу  Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та шкільного Плану заходів в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови з 19 по 23 вересня проходить тиждень, присвячений 150-й річниці з дня народження англійського письменника та публіциста Герберта Уелса.

     20 вересня вчителями англійської мови Наталею Подзеркою та Валентиною Скибою було проведено круглий стіл «Знайомство з творами Герберта Уелса», учасниками якого стали учні 8 класів.

Під час заходу було презентовано кілька доповідей присвячених життю і творчості видатного англійця, які супроводжувалися відеофрагментами з фільмів за творами письменника та яскравими презентаціями.

Після цього всі присутні школярі активно ділилися своїми думками та поглядами, брали активну участь в дискусії та читали уривки з його творів в оригіналі.

В цілому захід пройшов дуже насичено і цікаво, школярі змогли дізнатися про життя та творчість видатного британського письменника багато цікавого та мало відомого.

 

< ... Читати далі »
Добавил: адміністратор | Дата: 20.09.2016 | Комментарии (0)

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 №1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель», з метою залучення учнів та педагогів до кращих здобутків національної культури, зважаючи на пріоритетність напряму інтеграції українознавчого компоненту в діяльність учителя-філолога; визнаючи значення вищезазначених заходів для саморозвитку дітей і педагогів; усвідомлюючи потенціал гри для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови 19 вересня вчителем української мови та літератури Галиною Тимофєєнко було організовано та проведено круглий стіл серед учнів 9-11 класів «Національна самоідентифікація українців».

В ході заходу було презентовано сучасне бачення українства, його ролі в становленні патріотичної особистості, обговорено та визначено шляхи ефективної взаємодії щодо виховання патріота України, підготовленого до дорослого життя. Усі учасники круглого столу активно ділилися своїми думками та міркуваннями, вільно висловлювали своє бачення щодо вирішення поставлених задач. Як один зі шляхів щодо формування стійких знань про Україну та її культуру і самобутність, а також підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, було запропоновано взяти участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Захід викликав великий інтерес серед старшокласників та сприяв популяризації ідей українства серед учнівської молоді. ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 19.09.2016 | Комментарии (0)

Випускниця Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 та вихованиця спорткомплексу ДП «Артемсіль» Ганна Стеценко перемогла у плаванні на 50 метрів вільним стилем на Паралімпіада в Ріо-де-Жанейро. Ця медаль стала 80-ю нагородою в скарбничці нашої країни на Паралімпіаді-2016.

Результат українки - 27,34 секунди став новим світовим та паралімпійським рекордом на цій дистанції.

Ганна з 6 років займається з тренерами ДП «Артемсіль» Тетяною Морозовою і Юлією Оболонко. Вона представляла підприємство на всіх обласних і всеукраїнських змаганнях. Ганна є неодноразовою чемпіонкою з плавання України, Європи, світу, а тепер і Паралімпіади.

Раніше в Ріо-де-Жанейро Ганна Стеценко вже виборола друге місце на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Крім того, 16 і 17 вересня соледарська плавчиня побореться за медалі на дистанціях 100 метрів на спині та вільним стилем.

Колектив Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови щиро вітає свою випускницю з перемогою та бажає Ганні нових рекордів і звершень!

 
Добавил: адміністратор | Дата: 16.09.2016 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019