м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 36 37 »

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 №1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель», з метою залучення учнів та педагогів до кращих здобутків національної культури, зважаючи на пріоритетність напряму інтеграції українознавчого компоненту в діяльність учителя-філолога; визнаючи значення вищезазначених заходів для саморозвитку дітей і педагогів; усвідомлюючи потенціал гри для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови 15 вересня відбулося позачергове засідання шкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури.

Керівник шкільного методичного об’єднання Галина Тимофєєнко ознайомила колег з міністерським наказом та з графіком проведення вищезазначених конкурсів. Всіма вчителями було вирішено взяти участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель», який відбудеться 4 жовтня 2016 року. Крім того, педагоги обговорили шляхи популяризації гри серед учнівської спільноти, зважаючи на актуальність питання національно-патріотичного виховання. На засіданні було запропоновано та затверджено заходи, які будуть проведені зі школярами з даного питання.

Заплановані заходи сприятимуть розширенню сфери функціонування української мови як державної в різних сферах учнів, утвердженню де ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 15.09.2016 | Комментарии (0)

Виконуючи завдання Президента України щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини, 9 вересня у Соледарській загальноосвітній школі №13 проведено День здоров’я.

Учні на міському стадіоні протягом дня гралися в рухливі ігри, брали участь у спортивних змаганнях та виявляли свої знання з питань Олімпійського руху, вміння читати карти місцевості.

Метою заходу було залучення дітей до активного, здорового способу життя та відпочинку, гартування тіла й духу та злагодженої праці у команді.

Здоров’я – це  дар.  Його  треба  шанувати, не  витрачати, а  примножувати.  Людина,  яка  не  хворіє, почувається  впевнено, бо  вона   усвідомлює,  що керує своїм  здоров’ям, є  його господарем. Саме тому з  раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 12.09.2016 | Комментарии (0)

    Сьогодні Донбас відзначає 73-тю річницю визволення від фашистських загарбників. Сьогоднішня дата близька серцю багатьох людей нашої землі.

    Вона об’єднує  в собі сльози скорботи і радості, біль втрат та великі самопожертви.

    Цей день важливій для нас, тому що наш народ з честю пройшов через величезні страждання, які ніс фашизм.

    Наш народ вистояв! Наш народ переміг! Донбас не підкорився!

    Адміністрація, колектив та учні ЗОШ №13 прийняли участь у мітингу, присвяченому цій даті. Учні поклали квіти до обеліску та вшанували пам'ять загиблих героїв. 

Добавил: адміністратор | Дата: 05.09.2016 | Комментарии (0)

1 вересня  веселій  Перший дзвоник  гучно закликав до Країни знань усіх учнів нашої школи. Діти сіли за парти на свій перший Урок знань, а  учні-волонтери на чолі з заступником міського голови з питань діяльності  виконавчих органів Олійник В.А., учителем для дітей з особливими потребами логопедом-дефектологом Артемяк О.В. та класним керівником 9-Б класу Тимофєєнко Г.О відправились до учнів з особливими освітніми потребами.

У Соледарській ЗОШ №13 у 2016-2017 н.р. навчаються за індивідуальними програмами 6 дітей, троє з яких – діти з обмеженими можливостями: Брикульська Кіра, Бухтіярова Катерина, Дубінін Данило.

Свято Першого дзвоника завітало і до їхніх домівок. Гості від імені всіх вчителів та школярів побажали дітям  успіхів у навчанні  та здійснення мрій, чистого мирного неба над головою та вручили їм у подарунок шкільну канцелярію від Соледарського міського голови Товстокоренко Ю.В. та спонсорів.

Добавил: адміністратор | Дата: 02.09.2016 | Комментарии (0)

В Соледарській загальноосвітній школі I-IIIступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови 1 вересня відбулося свято Першого дзвоника, яке є особливо хвилюючим для першокласників. Цьогоріч наша школа відкрила свої двері для 88 юних громадян України, які стали учнями Соледарської загальноосвітньої школи № 13 з поглибленим вивченням англійської мови.

Першокласників прийшли привітати Соледарській міський голова Юрій Товстокоренко, голова профспілкового комітету ДП Артемсіль Андрій Попов, військовослужбовці української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, депутати Соледарської міської ради. Першачки отримали подарунки від міського голови міста Бахмут Олексія Реви, Соледарського міського голови та одинадцятикласників Соледарської школи № 13.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сіли за шкільні парти. Для них – це новий етап, це початок шляху у країну знань, тривалістю в одинадцять років. На завершення урочистої лінійки пролунав перший цього року дзвінок, який покликав школярів на Перший урок.

Свято пройшло під гаслом любові до України та рідного краю, що отримало своє продовження під час проведення Першого уроку.

Учні та вч ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 01.09.2016 | Комментарии (0)

   Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу.  На честь свята 23 серпня у м. Соледарі о 10:00 відбувся урочистий мітинг до Дня Державного Прапора України « Нехай над містом прапор наш порине, він – наша єдність, сила і життя», за участю діячів культури,   військовослужбовців української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, депутатів Соледарської міської ради, колективу Соледарської міської ради, колективу школи № 13 та багато інших.

  Вчителем початкових класів Каплун Іриною Миколаївною з учнями 2-3 класів на подвір’ї школи було проведено  конкурс дитячих малюнків на асфальті «3 Україною в серці», де  були визначені переможці, які отримали солодкі призи.

Насичений святковий день закінчився   концертом «Навіки будь єдина, моя ти Україно»,  де учні школи № 13  продемонстрували свої творчі вміння та таланти. Концерт пройшов у теплій та  дружній атмосфері.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 23.08.2016 | Комментарии (0)

До побачення, табір!

Кличе літо ласкаве

нас на росяні трави і в блакить осяйну.

До побачення, табір!

Був ти рідним, ласкавим,

Та, на жаль, дуже швидко, наче мить промайнув.

        Швидко та непомітно промайнули 14 днів відпочинку  в пришкільному мовному таборі «Sunshine», кожен день перебування в якому подарував  дітям безліч яскравих вражень, неповторних емоцій, різноманітних розваг, ігор, ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 19.06.2016 | Комментарии (0)

         Пришкільний майданчик «Спартак» працював з 31.05. по 17.05.2016 р.

З нагоди 20-ї річниці Конституції України було проведено урочисту лінійку «Ти можеш жити вільно, Україна!», було проведено конкурс дитячих  малюнків на асфальті «З Україною в серці»

         Учні пришкільного майданчика «Спартак» приймали участь у спортивно - масових заходах:

  • Веселі старти;
  • Змагання з пляжного волейболу;
  • Спортивні вікторини;

Де кожен учень майданчику проявив себе дуже сильним, кмітливим та спритним, та врешті решт  було виявлено переможця.

  ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 16.06.2016 | Комментарии (0)

13.06.2016 р.  у Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 13  при шкільному таборі було проведено вчителями української мови та літератури Тимофєєнко Г.О. , Майбою А.В., Семиряд А.А., Фоменко Т.В. свято «Стежками творів І.Я Франка» з нагоди дня народження великого українського поета, прозаїка, літературознавця, перекладача, фольклориста, мовознавця, палеографа, етнографа, історика, економіста, публіциста та громадянського діяча І.Я Франка. Учні виразно читали вірші поета, ознайомилися з деякими казками, повістю «Захар Беркут», підібрали розмальовки до казки «Фарбований Лис».

  

  

 

  

Добавил: адміністратор | Дата: 14.06.2016 | Комментарии (0)

9 червня в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 відбулася урочиста педрада з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу. Свято проходило в урочистій обстановці у міському центрі культури та народної творчості «Соляник». На захід завітали батьки та рідні випусників, ветерани педагогічної праці, представники громадськості. На святі були присутні Соледарський міський голова Юрій Товстокоренко, помічник начальника Центру ЗСД МО та ГШ ЗС України з правової роботи - начальник юридичного відділу Олег Тушницький, депутати Соледарської міської ради та багато інших.

Директор школи Галина Смага у своєму виступі привітала 9-класників з цією визначною подією, побажала успіху та здійснення мрій тим випускникам, які залишають школу та гарного відпочинку тим, хто йде до 10 класу. У ході заходу 9-класники отримали з рук директора школи документи про базову загальну середню освіту та пам’ятні грамоти. Подяками було відзначено і найактивніших батьків випускників за їх небайдужість та чуйність. Крім того, п’ятеро цьогорічних 9-класників отримали свідоцтва з відзнакою (Владислава Глущенко, Данило Зелений, Анастасія Міхєєва, Олена Подзерка, Анастасія Ружинська).

З привітальним словом до винуватців свята звернулися класні керівники Олена Кашеварова та Людмила Гагарян і перша вчитель Лариса Зелена.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 12.06.2016 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019