м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 37 38 »

14 лютого 2019 року адміністрацією школи в особі заступника директора з НВР Майби А.В. у актовій залі школи було проведено нагородження учасників та переможців І (шкільного) та ІІ (міського) етапів олімпіад з базових дисциплін.

Найбільшу кількість грамот та дипломів за зайняті призові місця отримали учні 9-11 класів.

До участі у ІІІ (обласному) етапі було заявлено 5 учнів з таких дисциплін: англійська мова, історія, географія, правознавство.

Учениця 9-Б класу Шулепова Олена здобула ІІ місце з історії, І місце з правознавства та після успішно пройденого відбіркового тренінгу заявлена до участі у ІV (Всеукраїнському) етапі олімпіади з правознавства, яка відбудеться у березні 2019 року.

Щиро вітаємо переможців, призерів та учасників, бажаємо творчого натхнення учням та їх наставникам!

Добавил: адміністратор | Дата: 15.02.2019 | Комментарии (0)

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Звісно, не залишилась осторонь цієї всесвітньої події і наша Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови.

Цього дня учні 9-В класу були залучені до онлайн-уроку, організаторами якого стали Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC. Начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції Станіслав Самойлов  виступив з темою «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство». Також з учнями поспілкувалась директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки компанії ERC Вікторія Іцкович на тему «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». Після цього учні перевірили свої здібності до кар'єри аналітика з кібербезпеки, виконавши захопливу контрольну роботу.

Для учнів 6, 7, 10 класів при підтримці освітнього проекту «На Урок» було проведено онл ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 08.02.2019 | Комментарии (0)

7 лютого 2019р. серед учнів 4-в (команда "Земляни") та 4-б (команда "Полярна зірка") класів вчителями Каплун І.М. та Гангаловою В.М. було проведено брейн-ринг "Материки та океани".

Добавил: адміністратор | Дата: 07.02.2019 | Комментарии (0)

06 лютого  2018 року у Соледарській  ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови відбулись батьківські збори учнів 11-х класів з питань особливостей організації та проведення ЗНО-2019, на які було запрошено вчителів-предметників, чиї предмети діти можуть обирати на ЗНО.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Гвоздьова О.Л. ознайомила батьків випускників з чинними нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання освіти, які регулюють процеси організації та проведення ЗНО у 2019 році, з Переліком навчальних предметів, винесених на ЗНО. Було акцентовано увагу на термінах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019, особливостях реєстрації, необхідних документах для здійснення реєстрації. Гвоздьова О.Л. звернула особливу увагу батьків  на свідомий та обґрунтований вибір навчальних предметів для складання тестів, що має здійснюватися на підставі чинних Умов прийому до вищих навчальних закладів, зокрема додатка 4, Умов прийому до конкретного вищого навчального закладу, обраного випускником, на участь випускників у пробному ЗНО.

Вчителі, які викладають предмети в 11-х класах, Тимофєєнко Г.О., Самко В.М., Мініна М.Л., Дорофєєва Н.М., Петрикеєва Н.Г. у своїх виступах звернули увагу на особливості сертифікаційних робіт із базових дисциплін, акцентували увагу батьків на самоосвітній діяльності учнів з метою якісної підготовки до ЗНО.

Добавил: адміністратор | Дата: 07.02.2019 | Комментарии (0)

1 лютого в Соледарській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови відбувся вечір-зустріч, на якому випускники мали змогу відчути себе тими дітьми, якими були 10, 20, 30 чи 40 років тому.

З привітальним словом до випускників звернулись секретар Соледарської міської ради Світлана Миколаївна Редченко та директор Соледарської загальноосвітньої школи №13 Сергій Васильович Лотохов, які у своїх спогадах полинули у незабутні роки дитинства та юності, згадали, як вперше прийшли до школи, переживали успіхи і невдачі, згадували мить прощання зі школою та ділилися досягненнями випускників.

На вечір були запрошені шановні гості: доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Академії наук України Ковальов Валерій Миколайович (випуск 1949 року), директор Парасковіївської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат №40 Василенко А.І., голова бюджетної комісії Соледарської міської ради Боровик В.І., випускники Топух М.К., Підойма А.І., Герман Н.В., Поляннік В.І…

Випускники зустрілися зі ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 04.02.2019 | Комментарии (0)

29 січня учні Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 ознайомили з Книгою Добра учнів Парасковіївської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат №40 та Парасковіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учні яких привітали нас у відповідь. Усім школам була подарована «Мала Книга Добра» від директора фонду «Чисті серцем» Ірини Рабарської, де зібрано всі 100 історій про добро.

Дякуємо нашим друзям – оркестру 54 окремої механізованої бригади, які попри все знаходять час для дітей і подарували їм незабутнє, справжнє, музичне свято добра!

Ми всі отримали неабияку насолоду від спілкування в атмосфері доброзичливості та добра.

Добавил: адміністратор | Дата: 31.01.2019 | Комментарии (0)

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Таким чином світова спільнота вшановує багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність. 28 січня в нашій школі пройшли виховні години присвячені Міжнародному дню жертв Голодомору та пам'яті жертв Бабиного Яру. Теперишні та майбутні покоління не повинні забувати уроків наших загальнолюдських і настільки трагічних катастроф, інакше може виникнути дуже високий ризик повторення подібних моментів у майбутньому. У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я яким Голокост. Та нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

Напередодні відзначення в Україні Дня пам'яті героїв Крут для учнів було проведено низку тематичних заходів, присвячених далеким подіям на невеликій станції Крути 29 січня 1918 року. Було привернуто увагу до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення Збройних Сил України як запоруки незалежності України. Вчитель історії провела історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.

В бібліотеці пройшли тематичні виставки.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 29.01.2019 | Комментарии (0)

22 січня 2019 року у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №13 за участю учителів та учнів  були проведені заходи, приурочені Дню Соборності України: «Україна Соборна – моя гордість і слава», години спілкування «Соборність-це єдність і злагода» з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята.

Для учнів початкової школи та учнів 10-тих класів було проведено Квест-гру «Україна – соборна», де учні мали змогу показати свої знання з історії української держави, з розгадування ребусів, відгадування географічних назв за картинками, змагалися на краще декламування віршів про Україну  та виявляли свої творчі здібності з малювання українського вбрання.  Гра проходила цікаво та жваво, всі намагалися бути першими.

Компетентним журі у складі заступника директора з НВР А.В. Майби, заступника директора з ВР Т.О. Андріанової, психолога школи К.С. Ткачової та бібліотекаря З.П. Семігук були підведені підсумки Квест - гри та визначені переможці.        

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 22.01.2019 | Комментарии (0)

Сьогодні 17.01.2019 року у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася унікальна подія – офіційна презентація «Книги Добра», перша на Донеччині, на якій був присутній міністр закордонних справ України Павло Анатолійович Клімкін, почесний консул Угорщини у місті Івано – Франківськ та області Василь Михайлович Вишиванюк, директор фонду «Чисті серцем» Ірина Михайлівна Рабарська.

Учні школи та педагоги мали змогу побачити, потримати в руках, погортати сторінки цієї дивовижної книги, до якої увійшло 50 найкращих історій про добро, одними з найперших ознайомитися з малою версією «Книги Добра», де зібрано вся 100 історій. Ми пишаємося тим, що відкриваємо цю «Книгу Добра»: на першій сторінці саме історія «Олівці», яку написав учень нашої школи Марк Тищук. У бібліотеці школи будуть зберігатися примірники малої «Книги Добра», подаровані гостями.

Присутні отримали позитивний заряд добра від спілкування з гостями, які надали гуманітарну допомогу від фонду «Чисті серцем» для дітей з малозабезпечених родин та вимушених переселенців.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 17.01.2019 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019