м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 40 41 »

З метою виховання в учнів поваги до героїчних подвигів співвітчизників, вшанування пам'яті тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни, 8 травня  в Соледарській загальноосвітній школі I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови були проведені виховні заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, метою яких було показати всю жорстокість, з якою знищувався наш народ, формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління, сприяти вивченню історії своєї держави, збереженню її традицій, уболіванню за майбутнє країни.

В 1-х класах проведена година пам`яті «Вклонімося нашим захисникам» та конкурс малюнків «Світ без війни».

Серед учнів 2-х класів відбувся майстер-клас по виготовленню маків – символів пам’яті жертв Другої світової війни, година пам`яті «Вічна пам`ять героям».

Для учнів 3-х класів проведено години історичної пам`яті «Пам`ятаємо минуле заради майбутнього». ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 08.05.2019 | Комментарии (0)

2 травня на базі Соледарської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови відбувся флешмоб, присвячений Всесвітньому дню танцю, в якому взяли участь учні нашої школи, учні Соледарської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів №14, вихованці дошкільного навчального закладу «Червона квіточка». Організували  флешмоб  працівники Комунального закладу «СМЦК та НТ».

Діти мали змогу продемонструвати свої хореографічні та театральні здібності під час веселого та запального танцю.

Добавил: адміністратор | Дата: 02.05.2019 | Комментарии (0)

25 квітня 2019 р. на базі Соледарської міської бібліотеки учениці 7-А та 7-Б класів Чеботенко Ольга та Небогатих Поліна, що стали переможцями I (шкільного) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2019", змагалися за звання "Суперчитач Соледарської ОТГ".

Сторінки читацьких щоденників:

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. Всього у конкурсі за роки проведення взяло участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України.

Метою конкурсу є залучення дітей до творчості, активізації роботи літературних гуртків, клубів юних любителів художнього слова при бібліотеках, будинках культури, формування у підростаючого покоління пошани і любові до рідної мови, популяризація кращих над ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 26.04.2019 | Комментарии (0)

На підставі Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 29 березня 1990 року № 8985-ХІ «Про оголошення для 26 квітня «Днем чорнобильської трагедії»»; Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року № 793-VIII «Про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та про заходи, пов’язані з  роковинами Чорнобильської катастрофи» в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено ряд заходів.

Класними керівниками проведені виховні заходи та класні години на тему «Чорнобиль – біль наш довічний». Бесіди «Екологія мого міста», диспут «Барви веселки» (проблеми екології, пов’язані з аварією на ЧАЕС). Інформаційні години «Відгуки Чорнобильської трагедії», екологічний рейд «Зробимо світ кращим» провели учні 9-А, 11-А, 5-А, 7-Б, 9-Б класів.

... Читати далі »
Добавил: адміністратор | Дата: 26.04.2019 | Комментарии (0)

23 квітня 2019 року в Соледарській ОТГ на базі стадіону «Соляник» відбувся І етап «Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура», організатором якої стало Управління освіти Соледарської міської ради.

Відкрили І етап гри «Сокіл-Джура» привітаннями секретар Соледарської міської ради Світлана Миколаївна Редченко, начальник Управління освіти Соледарської міської ради Тетяна Олександрівна Замараєва та помічник керівника Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, полковник Дмитро Юрійович Куліков.

Юні джури з Бахмутської ЗОШ, Берестівської ЗОШ, Володимирівської ЗОШ, Яковлівської ЗОШ, Парасковіївської ЗОШ, Міньківського НВК, Соледарської ЗОШ №13, Соледарської ЗОШ №14, Васюківської ЗОШ, Никифорівської ЗОШ змагалися в різних конкурсах і продемонстрували якісну підготовку, злагоджені командні дії, індивідуальні вміння, довели, що вони гідна зміна славних козаків.

Гру-змагання оцінювало компетентне журі:

Добавил: адміністратор | Дата: 23.04.2019 | Комментарии (0)

Сьогодні День довкілля - День захисту природи.

Отож часу не гаймо, Берімось за роботу.

Спілкування з природою потрібне людині не менш, ніж повітря, вода, їжа. На жаль, можливості такого спілкування дедалі зменшуються. Ще донедавна людина беззастережно раділа тому, що підкорила природу. Зараз людство, з деякою розгубленістю встановило, що охорона навколишнього середовища стало питанням актуальним. Природа потребує людської уваги та допомоги.

Саме до Всесвітнього Дня довкілля 19 квітня  учнями та працівниками Соледарської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів №13 проведено ряд заходів з прибирання прилеглої території школи, спортивного майданчику, стадіону. 20 квітня працівники нашого закладу взяли участь у загальноміському суботнику Соледарської ОТГ.

По одинці ми не можемо вирішити глобальні еколог ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 22.04.2019 | Комментарии (0)

З 1 по 30 квітня в Україні проходитиме благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом “Дитяче серденько, живи!”, метою якої є придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.

Збір коштів відбудеться по всій країні в рамках 14 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Цьогоріч маємо найскладніший виклик, непросте завдання за всі роки проведення акцій. Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології, але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати!

Учні та працівники Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 взяли участь в цій акції. Ніхто не залишився байдужим!- Поглянь навколо себе! У житті так багато хороших людей! А скільки їх потребує твоєї допомоги, турботи! Навіть просто твоєї уваги. Якщо ти не будеш байдужим, життя так чи інакше обернеться до тебе світлим боком! Однак хороші вчинки робляться не з розрахунку, а за покликом душі!

Добавил: адміністратор | Дата: 22.04.2019 | Комментарии (0)

Всі ми знаємо, що гітара використовується як сольний, акомпануючий та ансамблевий інструмент у різних музичних напрямках. Багато з нас були свідками того, як цей інструмент полюбляють діти та дорослі.

В четвер, 18 квітня, в переповненій актовій залі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови з великим успіхом пройшов концерт юних гітаристів, вихованців Соледарської дитячої музичної школи, яких готували викладачі Сафонов О.О. та Прозоров В.О. Глядачам дуже сподобалось виконання української народної пісні «У сусіда хата біла», романси Гомеса, “El Gato Montes” (Манель Панелла)  та інші композиції в виконанні Єгора Кожушко, Ярослава Петруніна, Богдана Соколенко, Максима Кравцова, Максима Трубачова, Сергія Куцева, Іллі Касьянова, Іллі Глуха, Софії Крикун, братів Неведрових та братів Яблочкіних.  

Адміністрація, педагоги та учні (юні слухачі) школи № 13 висловлюють велику подяку директору музичної школи Конопленко Л.І. та педагогам Сафонову О.О. і Прозорову В.О. за плідну роботу з учнями, які показали свої таланти на сцені актової зали нашої школи.

Добавил: адміністратор | Дата: 18.04.2019 | Комментарии (0)

З метою підвищення вмотивованості методичних служб та педагогів щодо здійснення якісного організаційно-методичного супроводу реалізації проекту «Обдаровані діти» у межах регіональної програми розвитку освіти «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2020 роки» 18 квітня 2019 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відділом організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості ОБЛІППО було проведено семінар-практикум «Сузір’я обдарованих» (з досвіду роботи за підсумками ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад).
Активним учасником семінару-практикуму стала Стебляк Світлана Олександрівна, вчитель історії Соледарської ЗОШ №13, яка презентувала власний досвід роботи, щодо побудови  індивідуальної освітньої траєкторії для обдарованої дитини на прикладі переможця ІІІ і ІV етапу Всеукраїнських олімпіад Олени Шулепової.

Актуальними напрацюваннями в межах теми семінару-практикуму поділилися в навчальному блоці Хмарна Лілія Віталіївна, методист відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості з виступом «Медіаінструментарій як засіб створення ситуації успіху для обдарованих дітей» та Заріцький Олексій Олексійович, завідувач в ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 18.04.2019 | Комментарии (0)

09.04.2019 року збірна команда з волейболу ЗОШ№13 з поглибленим вивченням англійської мови Управління освіти Соледарської міської ради у групі дівчат 2005 року народження боролися на фінальному обласному етапі зони ШВЛУ (шкільної волейбольної ліги України) за вихід на Україну. У фінальних змаганнях за перемогу боролися 4 команди: Покровськ, Маріуполь, Ліман, Соледар.

Вихід на Україну вибороли дівчата ЗОШ№13 м.Соледар (Управління освіти Соледарської міської ради).

Адміністрація школи, вчителі фізичної культури вітають переможців: Цимбал Анастасію, Чаплик Антоніну, Синицю  Інну, Альяних Анастасію, Семеновську Віолетту, Федорченко Анастасію, Огаркову Анну, Оболонко Дар’ю, Кратку Валерію, Волошко Софію, Потапенко Дар’ю.

Добавил: адміністратор | Дата: 15.04.2019 | Комментарии (1)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019