м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 44 45 »

У рамках акції «16 днів проти насильства» в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови фахівцем із соціальної роботи Яровою В.В. та практичним психологом Соледарської загальноосвітньої  школи І – ІІІ ступенів №13 Ткачовою К.С. було проведено з учнями 7-А, 9-В класів тренінгові заняття «Зупинимо булінг разом». Учні під час тренінгу пригадали поняття про булінг, його ознаки, проаналізували дії в ситуаціях цькування, обговорили, як можна допомогти жертвами булінгу. Діти уявили себе в ролі жертви, спостерігача й агресора та всі разом, об’єднавшись  у команду, обрали своїм гаслом вислів «Зупинимо булінг разом!».

Добавил: адміністратор | Дата: 29.11.2019 | Комментарии (0)

Навчання протягом усього життя – під таким гаслом працюють творчі  педагоги Соледарської ОТГ, зокрема педагогічні працівники, що атестуються у 2019-2020 навчальному році.

З метою поширення передового педагогічного досвіду, продуктивного обміну досвідом роботи, педагогічними  родзинками, ознайомлення з перспективними напрямками роботи учителів  Tag Active Teachers на базі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено педагогічну конференцію «Changing Minds» вчителів іноземних мов, на якій були присутні представники Управління освіти та атестаційної комісії ІІ рівня: головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти В.Ю.Фоменко, завідувач ММК А.Л.Лозиняк, директор Берестівської ЗОШ В.В.Волошинов, член атестаційної комісії Управління освіти, члени адміністрації Соледарської ЗОШ №13 та творчі педагоги громади.

Учасників конференції привітали завідувач ММК Управління освіти А.Л.Лозиняк та керівник ММО учителів іноземних мов Н.В.Подзерка, які визначили основні завдання конференції:

  • визначити пріоритетні напрямки роботи педагогів НУШ,
  • ... Читати далі »
Добавил: адміністратор | Дата: 28.11.2019 | Комментарии (0)

26 листопада в актовій залі Соледарської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови відбувся позакласний захід "Математика про шкідливість паління". Організований і проведений він був вчителем математики Добриніною Аллою Павлівною. Учні 9-их класів були розподілені на команди, кожна з яких представляла підготовлені заздалегідь емблему, девіз та плакат. Мета заходу - виховання негативного ставлення до куріння; через сатиру та гумор показати пагубний вплив куріння на організм; допомагати учням розвивати в собі звичку до здорового та творчого способу життя. Учні розвивали свою кмітливість, розігрували сценки, розв'язували математичні задачі і тим самим на конкретних прикладах доводили пагубний вплив на організм людини нікотину. Підвівши підсумки, журі у складі керівників міського (Т.С. Перехрест) та шкільного (М.М. Сало) міських об'єднань вчителів математики, заступників директора (А.В. Майба та Т.О. Андріанова) нагородило переможців грамотами.

Добавил: адміністратор | Дата: 27.11.2019 | Комментарии (0)

Щорічно в останню суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодомору 1932-33 років. Класний кіревник 3-А класу Смага Т.В. та бібліотекар Семігук З.П. в шкільній бібліотеці  провели виховну годину на тему «Голод 33-го біль душі та пам'ять серця». Учні розширили знання про трагічні роки голодомору  та  його наслідки для українського народу.

Сильне враження отримали діти від перегляду мультфільму «Голодний дух».

Наприкінці заходу діти  виготовили колоски, як символ життя.

Добавил: адміністратор | Дата: 23.11.2019 | Комментарии (0)

З нагоди відзначення річниці Дня Гідності та Свободи 21 та 22 листопада в Соледарській загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Вчитель образотворчого мистецтва Шаповалова В.О. організувала виставку- конкурс плакатів "Вільна країна - Україна", серед учнів 1-5-х класів.

Бібліотекар Семігук З. П. організувала тематичну книжкову виставку ″Небесна сотня″ у шкільній бібліотеці.

Класні керівники в ці дні теж долучились до проведення заходів.

У 8-А класі (кл. керівник Стебляк С.О.) була проведено виховний захід "Країна нескорених". Під час заходу учні визначили значення слів "свобода" та "гідність", ознайомились з хронологією подій, провели невеликий флеш-моб.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 23.11.2019 | Комментарии (0)

11 листопада для першокласиків Соледарської ЗОШ №13 було проведено виховні години на тему: «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай!», «Ми – пішоходи». Під час уроку діти мали змогу збагатити й поглибити свої знання з ПДР та брали участь у іграх «Чарівний світлофор», «Загадкові знаки», «Веселі пазли», під час яких демонстрували свої знання, увагу, спостережливість, вміння домовлятися, працюючи в групах.

Діти отримали гарний настрій та купу позитиву.

Добавил: адміністратор | Дата: 11.11.2019 | Комментарии (0)

У Соледарській загальносвітній школі І–ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови урочисто відкрили ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед учасників конкурсу: учні, вчителі української мови та літератури, гості Соледарської ОТГ.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернувся заступник директора з НВР Майба А.В., яка привітала конкурсантів та побажала їм натхнення і перемоги.  Тищук Н.О. підбадьорила учасників  подарунками – оберігами від БФ «Чисті серцем», а керівник міського обʹєднання вчителів мови та літератури Тимофєєнко Г.О. нагадала про умови щодо проведення конкурсу.

Приємним сюрпризом для учасників конкурсу стало майстерне виконання учнями Соледарської школи музичної композиції « Добрий ранок , Україно!», а  Семенко Аліна,учениця 7 – Б класу,  декламувала вірш «За сонцем хмаронька пливе». Виступ надихнув конкурсантів на позитив, креативні ідеї та творчі задуми.

Учасники конкурсу письмово висловили свою громадянську позицію та власне ставлення до унік ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 11.11.2019 | Комментарии (0)

8 листопада учні Соледарської ЗОШ приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності.

Знавці українського слова взяли участь у І етапі ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Протягом дня діти разом з учителями обговорювали теми мовної норми, риторики, лексичних помилок, спробували себе в якості оратора, редактора. А учні старших класів ознайомились з особливостями нового правопису.

Добавил: адміністратор | Дата: 08.11.2019 | Комментарии (0)

На базі Соледарської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови cтартував ІІ (міський) етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

2 листопада творчий колектив закладу урочисто зустрів 20 учасників олімпіади з української мови та літератури.

Завідувач міського методичного кабінету А.Л. Лозиняк привітала учасників олімпіади та побажала їм успіхів, а керівник міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури  Г.О. Тимофєєнко провела інструктаж щодо написання робіт   та їх оформлення.

У піднесеному  настрої  учні 8-11 класів громади з 9.00 по 13.00 виконували різнорівневі завдання. За результатами оцінювання  членами журі визначено переможців:

ІІ - 11 клас  Горбунова Олександра (вчитель Тимофєєнко Г.О.)

Вітаємо переможницю та учасників!

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 04.11.2019 | Комментарии (0)

Команда Соледарської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови продовжує участь у національно-патріотичному квесті «Знай і люби свій край». За умовами III етапу команді "The best" потрібно було взяти відео-інтерв’ю з учасником АТО/ООС на тему «Що для мене захист України?». Учасники команди з задоволенням впоралися з цим завданням. Одні придумували цікаві питання, інші виконували роль інтерв'юера, хтось займався відеозаписом та фотозйомкою, хтось - монтажем відео, а дорослі учасники команди, звичайно, займалися організацією зустрічі з військовими.

Тож пропонуємо до перегляду нашу роботу, яку присвячуємо всім захисникам України. Вітаємо їх зі святом! Бажаємо миру та добробуту їм та їхнім родинам! Хай їх завжди супроводжує янгол-охоронець!

Добавил: адміністратор | Дата: 15.10.2019 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2020