м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 36 37 »

В Соледарській загальноосвітній школі №13 було організовано благодійну акцію «Щире серце» з метою надання допомоги учню-переселенцю Данилу Дубініну. Хлопець є інвалідом дитинства, через що змушений навчатися за індивідуальною формою навчання.

Родина Дубініних раніше мешкала у селищі Миронівське, яке зараз розташоване на лінії зіткнення сторін. Взимку минулого року в результаті артилерійського обстрілу з боку бойовиків незаконних збройних формувань їхню будівлю було повністю зруйновано та все майно втрачено, у тому числі й інвалідний візок Данила, який був його єдиним зв’язком з навколишнім світом. Після переїзду до Соледара хлопець був прикований до ліжка, оскільки не міг пересуватися квартирою без візка, а тим паче виходити на вулицю. Родина зверталася до багатьох благодійних організацій з проханням допомогти, але постійно отримувала відмову.

Адміністрація закладу ініціювала акцію «Щире серце», до якої долучилися військовослужбовці української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, київські волонтери та Соледарська міська рада.

В результаті акції вдалося знайти найсучасніший інвалідний візок для Данила Дубініна, який було подаровано хлопцю 09 березня 2016 року.

За словами представника української сторони СЦКК майора Сергія Єдинака пошук інвалідного візка, ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 10.03.2016 | Комментарии (0)

9 березня пройшов міський етап конкурсу «Кращий читець - 2016» для учнів 3-4 класів, в якому взяли участь і школярі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13. Конкурс проходив у трьох номінаціях: «твір Тараса Шевченка», «твори українських письменників, присвячені Тарасу Шевченку» та «твір сучасного українського письменника, обраний за власним бажанням».

За результатами конкурсу дипломом ІІ ступеня була нагороджена учениця 3-В класу Аліна Сіменко з віршем Тараса Шевченка «Сонце заходить, гори чорніють…» (учитель Олександра Кальченко), дипломом ІІІ ступеня нагороджена учениця 3-Б класу Ольга Бричак з віршем Дмитра Білоуса «Клумачний словник» (учитель Тетяна Смага).

 

Варто відзначити і ученицю 4-А класу Ольгу Чеботенко (учитель Світлана Зелена), яка презентувала твір Юрія Рибчинського «Шлях до Тараса» та достойно представила нашу школу.

Щиро вітаємо наших учнів та бажаємо їм нових перемог!

Добавил: адміністратор | Дата: 10.03.2016 | Комментарии (0)

  З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та героя-земляка Небесної Сотні Дмитра Чернявського в школі було сплановано та проведено тематичні заходи.

 В 6 класах  класними керівниками Майбою А.В. та Подзеркою Н.В. було проведено виховний захід на тему «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».

  Метою заходу було вшанування пам'яті героя – земляка Чернявського Д., прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості,  розвиток бажання стати гідними громадянами України.

  Учні 9 класів закликали всіх  не бути байдужими до проблем країни, допомагати нашій армії, берегти й плекати рідну українську мову,  на прикладі Небесної сотні вчилися бути патр ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 03.03.2016 | Комментарии (0)

         У лютому 2016 року проходив обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, в якому взяли участь троє учнів Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Данило Зелений, Ганна Таранова, Валентина Сіденко. Конкурс складався з трьох турів. У першому журі заочно оцінювало науково-дослідницькі роботи учасників. Другий тур передбачав написання контрольної роботи з базової дисципліни. А в останньому турі юні науковці змагалися в очному захисті робіт, відповідали на питання членів журі та інших учасників, ставили власні запитання.

         За результатами усіх трьох турів учениця 10-А класу Ганна Таранова (секція «Українська література», науковий керівник Олена Гвоздьова) та учениця 11 класу Валентина Сіденко (секція «Російська мова», науковий керівник Ірина Гапанець) продемонстрували високий рівень знань із досліджуваних ними питань та вибороли дипломи ІІ ступеня.

         Варто відзначити і учня 9-А класу Данила Зеленого (науковий керівник Аліна Забара), який став єдиним учасником з усієї Донецької області в секції «Французька мова» та гідно представив своє місто та школу. ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 01.03.2016 | Комментарии (0)

26 лютого в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 було організовано концертну програму «We know English», де були підведені підсумки Тижня англійської мови, який проходив у закладі з 22 лютого.

В ході свята було нагороджено переможців проведених протягом Тижня заходів, а найкращі представили свою творчість та майстерність. Настрій свята та мовна атмосфера були створені за допомогою музики та пісень англійською мовою, присутністю батьків, яскравим оформленням виставок, конкурсної програми.

Таким чином, кожний день Тижня англійської мови сприяв підвищенню мотивації до вивчення іноземної мови та її використанню в різних сферах життя вчителів, учнів та їх батьків. Ретельно спланована програма Тижня допомогла організувати якісне дозвілля учнів, направити їх інтелектуальну та емоційну енергії у потрібне русло, що принесло користь у становленні престижу вивчення англійської мови в школі.

Предметний тиждень добіг свого кінця, та Рік англійської мови в Україні продовжується. А тому на учнів попереду чекають ще багато цікавих та захоплюючих заходів.

  ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 27.02.2016 | Комментарии (0)

Протягом Тижня англійської мови в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 було організовано та проведено вчителями англійської мови низку відкритих уроків, які змогли відвідати вчителі-предметники та батьки.

 У проведенні відкритих уроків були задіяні учні різних вікових категорій, що дозволило вчителям поділитися власним досвідом та наробками з викладання англійської мови на всіх ступенях навчання у школі, а молодим фахівцям поповнити методичні знання та вдосконалити свою майстерність.

За результатами проведених відкритих уроків 26 лютого вчителями іноземних було організовано круглий стіл, присвячений детальному обговоренню та аналізу проведених занять. За підсумками заходу вчителям за потреби було надано методичні рекомендації з питань удосконалення організації навчально-виховного процесу з англійської мови.

Матеріали усіх проведених уроків зібрані та систематизовані у методичному кейсі, який стане педагогам у нагоді в подальшій роботі.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 26.02.2016 | Комментарии (0)

В нашій школі з метою вшанування подвигу кримчан, які в 2014 році стали на захист української державності та цілісності нашої країни і здійснили мужню спробу спротиву незаконній окупації Кримського півострову та  підвищення патріотичного духу в молоді 26.02.2016 року було проведено тематичні уроки до Дня початку кримського спротиву.  Вчителем історії Петрикєєвою Н.Г. було проведено  тематичний урок в 11 класі – «Захист прав національних меншин у вільній України» та в 9 -10 класах - «Вплив Революції гідності на супротив кримських татар».

 

  ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 26.02.2016 | Комментарии (0)

З 22.02.2016 по 26.02.2016 в Соледарській ЗОШ № 13 проходив конкурс малюнків “Час англійської казки”. За результатами конкурсу було визначено переможців за наступними номінаціями:

http://school-13.at.ua/_nw/0/85725622.jpg

 • казковий персонаж:
 • місце Бричак А. 9-А кл.,
 • місце Савел’єва П. 7-А кл.,
 • місце Соколова М. 7-А кл.
 • мультиплікаційний герой:
 • місце Тараненко Д. 6-В кл.,
 • місце Сіменко А. 3-В кл.,
 • місце Резниченко А. 3-А кл.
 • малюнки олівцем:
 • місце Філіпова К. 8-Б кл.,
 • ... Читати далі »
Добавил: Organizator | Дата: 26.02.2016 | Комментарии (0)

23 лютого серед учнів 2-3 класів Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 пройшла гра «We are happy children», організована учителями англійської мови Іриною Курасовою та Аліною Забарою. Під час заходу школярі продемонстрували свої знання лексичного матеріалу з різних тем. Крім того, учні вправлялися у вмінні застосовувати здобуті знання на практиці та в ситуації реального живого спілкування. За результатами гри не було тих, хто програв. Усі учасники гри отримали солодкі призи.

24 лютого учитель англійської мови Лариса Лотохова провела відкритий урок-подорож «A visit to Great Britain» у 2 класі. На заході були присутні адміністрація школи, учителі-предметники, батьки. Учителем було доцільно підібрано методи та прийоми, у повній мірі використано можливості інформаційно-комунікаційних технологій, що дозволило реалізувати мету та задачі уроку, а учням отримати справжню насолоду від процесу навчання.

Цього ж дня для учнів 5-11 класів учителем англійської мови Марією Мініною було проведено конкурс читців «In the world of poetry». Усі виступи були підготовлені на високому рівні. Учасники презентували англійською мовою поезії Вільяма Шекспіра, Роберта Бернса, Тараса Шевченка, Володимира Сосюри та багатьох інших письменників. Журі, до складу якого увійшли досвідчені вчителі, важко було визначити переможця. За результатами конкурсу було визначено двох переможців у двох номінаціях. У номінації «Поезія англомовного письменника» перемогла учениця 10-Б класу Ольга Ільїна, яка презентувала творчість Роберта Бернса. У номінації «Поезія українського письменника англійською мовою» перемогу здобула учениця 9-А кла ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 25.02.2016 | Комментарии (0)

     В рамках Тижня англійської мови в шкільній бібліотеці Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з 22 лютого проходить виставка-персоналії «Видатні британці», присвячена видатним діячам Великої Британії.

На виставці учні та всі бажаючі можуть ознайомитися з творчістю багатьох британських письменників, з цікавими фактами з життя видатних науковців та діячів.

Вчителями англійської мови та початкових класів заплановано відвідування експозиції з метою формування країнознавчих знань та виховання стійкого читацького інтересу та культури.

З метою ознайомлення з виставкою та наявним бібліотечним фондом з даного питання шкільним бібліотекарем Зінаїдою Семігук біло проведено низку бібліотечних уроків для учнів різних вікових категорій.

 

 

Добавил: адміністратор | Дата: 25.02.2016 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019