м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 33 34 35 36 37 »

З метою вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з 06 по 13 листопада було проведено Тиждень української писемності та мови, який було розпочато урочистою лінійкою 06 листопада. Педагогічний та учнівський колективи стали активними учасниками запланованих заходів.

Так, в рамках Тижня вчителями української мови та літератури, початкових класів було організовано низку цікавих та пізнавальних заходів серед яких лінгвістична гра «Мовознайко» для учнів 2-4 класів, інтелектуальна гра «Мовознавчий турнір» для учнів 5-6 класів, мовознавча вікторина «Слово до слова – зложиться мова» серед семикласників, усні журнали «Слов`янська писемність та її видавці» та «З рідним словом міцніє держава» для учнів 8-9 класів, свято «Як буде мова – буде Україна!» для десятикласників, виховний захід «Я люблю Україну» для учнів 10-11 класів тощо. Вчителі, учні та їх батьки також мали змогу відвідати в шкільній бібліотеці виставку «Мови нашої слова – наче музика жива!», присвячену діячам української культури, письменникам-ювілярам, державній мові. Учні 1-4 класів взяли участь в конкурсі малюнків, а учні 5-11 класів у конкурсі-виставці літературних газет «Минуще все, лиш слово не мине…».

В перший день Тижня 06 листопада учні школи стали учасниками міського фестивалю української пісні «Рідна мова чиста, як роса», в якому учениця 7-Б класу Соледарської школи №13 Регіна Сільонова виборола ІІІ місце.

9 листопада усі бажаючи учні 3-11 класів взяли участь у І етапі ХVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. П’ятеро учнів стали переможцями цього конкурсу та будуть захищати честь школи на міському етапі в місті Артемі ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 13.11.2015 | Комментарии (0)

http://school-13.at.ua/_nw/0/72921893.jpg

6 листопада 2015 року у місті Артемівськ проводився фестиваль української пісні “Рідна мова солов’їна”. Організаторами Фестивалю був відділ освіти Артемівської міської ради та міський Центр дітей та юнацтва.

У Фестивалі приймали участь: солісти, дуети, тріо  та вокальні ансамблі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Вік учасників від 7 до  18 років.

Фестиваль проводився з метою пошуку та підтримки талановитих дітей; зростання виконавської майстерності юних солістів – вокалістів, розвитку їх творчих    здібностей; виховання у них почуття патріотизму, любові до рідної мови, української пісні.

Учениця Соледарської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 13 Сільонова Регіна теж приймала участь у заході і зайняла III місце. Вітаємо нашу маленьку зіроньку!

http://school-13.at.ua/_nw/0/10091239.jpg

Прикрепления: Картинка 1 ·Картинка 2
Добавил: Organizator | Дата: 06.11.2015 | Комментарии (0)

З 02.11 по 07.11.2015 р у школі  проводився Тиждень енергозбереження .

Протягом  тижня класними керівниками  та педагогом організатором Лотоховою ЛС. проведено: політінформації « Природні джерела енергії», « Світова енергетична криза» , виховні години « Збереження енергії – справа кожного громадянина», виставка  малюнків на тему «Енергоефективність та моє зелене майбутнє»  (учні 5-8 класів), година інформування  для учнів 1- 11 класів « День енергозбереження», тестування 9 – 10 класів щодо знання раціонального використання паливно енергетичних ресурсів.

 

Проведенням заходів у підростаючого покоління формувалась впевненість у необхідності створення суспільства заснованого на безпечному для довкілля ощадливому використанні енергії та ресурсів. Молодь повинна не тільки сама навчитись раціонально використовувати ресурси і енергію, але і бути провідником цих ідей

 

Добавил: адміністратор | Дата: 06.11.2015 | Комментарии (0)

05.11.2015 р. в міській бібліотеці м. Соледара  бібліотекарем школи  Семігук З.П. та завідуючою бібліотеки Мамоновою Л.М. було організовано та проведено зустріч учнів  школи   та  письменника Миколи Джмиля. На зустрічі були присутні  понад 70 учнів, вчителів, працівників бібліотеки. Протягом зустрічі письменником була презентована книга « Коло», яка розповідає про любов до рідної мови, своєї країни, підняті теми духовності та національно – патріотичного виховання. Микола Джмиль читав власні вірші, декламував прозу та подарував учням власні книги підписані автографом. 

 

 

Добавил: адміністратор | Дата: 06.11.2015 | Комментарии (0)

5 листопада в ЗОШ № 13 пройшла акція під гаслом "Озеленяємо місто!"

Учні 9-х класів разом зі студентами Соледарського професійного ліцею № 111 провели висадку дерев на території міста. Комунальне господарство м. Соледара надало допомогу у придбанні садженців абрикос. Мета заходу - зробити місто красивішим.

Діти із задоволенням взяли участь у спільній акції з представниками Соледарської міської ради і ДП "Артемсіль": разом викопували лунки, висаджували дерева, спілкувалися.Було організовано фотосесію на пам'ять.

 

Добавил: адміністратор | Дата: 06.11.2015 | Комментарии (0)

http://school-13.at.ua/_nw/0/36191717.jpg

3 листопада учні 10-х класів ЗОШ № 13 разом із Соледарським міським головою Юрієм Товстокоренком, його заступником Тетяною Корж, секретарем міської ради Світланою Редченко, депутатами міськради, головою первинної профспілкової організації ДП «Артемсіль» Андрієм Поповим, головою профкому рудника ім. Володарського Василем Кириченком та робітниками рудника № 1,3 взяли участь у висадженні фруктових дерев.

http://school-13.at.ua/_nw/0/96242946.jpg

На початку заходу Соледарський міський голова подякував усім учасникам та особливо спонсорам – приватному підприємцю Василю Бурковському (пенсіонеру рудника ім. Володарського) й державному підприємству «Артемсіль» за підтримку та активну участь у справі озеленення міста. Він відзначив, що протягом листопада цього року в різних частинах нашого міста будуть висаджені 150 саджанців.

http://school-13.at.ua/_nw/0/80733258.jpg

Потім всі учасники акції дружно взялися за справу. Швидко невелика територія саду в районі вулиці Леніна поповнилася молоденькими деревцями. Сподіваємося, що за зиму кореневі системи посаджених рослин добре приживуться й зміцняться. З цією метою в кожну лунку було кинуто жменьку пшениці. Ми віримо, що вже навесні абрикоси будуть радувати нас першим зеленим листячком.

http://school-13.at.ua/_nw/0/78373505.jpg

Акція, спрямована на озеленення міста, продовжується, в ній можуть взяти участь усі бажаючі.

Добавил: Organizator | Дата: 03.11.2015 | Комментарии (0)

29 жовтня 2015 року проводився конкурс «Юні дарування» у місті Артемівськ.  Метою цього заходу був пошук та підтримка талановитих дітей; зростання виконавської майстерності юних солістів – вокалістів, виховання культури співу, прищеплення смаку до кращих музичних зразків естрадного жанру, заохочення дітей до заняття художньою творчістю, сприяння реалізації духовного розвитку дітей та молоді.

Учні Соледарської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 13 теж приймали участь у заході та отримали грамоти за зайняті місця.

http://school-13.at.ua/_nw/0/49013590.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://school-13.at.ua/_nw/0/07914130.jpg

Номінація естрадний спів:

  • Середня категорія
  • місце – Денищик Аліса з піснею “Намалюй”;
  • місце – Сільонова Регіна з піснею “За вроду дякую батькам”
  • Старша категорія
  • місце – Дорошева Анастасія з піснею “Квітка душа”.

http://school-13.at.ua/_nw/0/49455680.jpg

 

     Номінація “Образотворче мистецтво”:

 

                &nbs ... Читати далі »

Добавил: Organizator | Дата: 29.10.2015 | Комментарии (0)

http://school-13.at.ua/_nw/0/81795999.jpg

У наш час велику увагу приділяють питанню національно-патріотичного виховання школярів. 28.10.2015 року учні Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 брали участь у конкурсі юних читців «З Україною в серці», який проходив у Соледарському Центрі дитинства та юнацтва. Юні таланти декламували як визнані шедеври класиків українського письменства, так і літературні спроби сучасників. Учасники магією слова зачарували слухачів. Члени журі відзначили добру підготовку учнів та висловили щирі побажання нових творчих досягнень. Переможцями стали: І місце – Ністратова Валерія (учасниця Соледарського ЦДЮ), Чаплик Антоніна (учениця 5 -  В класу), ІІ місце – Чуланова Ярослава (учениця 8 – Б класу), Покропивяна Ганна (учениця 6 – Б класу), ІІІ місце – Трубачов Максим (учень 5 – В класу). Вітаємо переможців!

Прикрепления: Картинка 1
Добавил: Organizator | Дата: 28.10.2015 | Комментарии (0)

Військові, які дислокуються в місті Соледар ініціювали акцію «Висади «Алею Відродження», на яку відгукнулися Соледарська міська рада, педагогічний та учнівський колектив Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13, представники громадськості.

Теплого суботнього дня 24 жовтня учасники акції зібралися разом, щоб зробити місто красивішим та висадити саджанці тополь. В акції взяли участь соледарський міський голова Юрій Товстокоренко, заступник міського голови Тетяна Корж, адміністрація, учні та вчителі Соледарської школи №13 та військовослужбовці, які подарували громаді молоді дерева як символ відродження, миру та нового життя.

З великою вдячністю представники громадськості прийняли цей подарунок від українських воїнів та з ентузіазмом взяли участь у їх висадці. Школярі допомагали військовим, спілкувалися, фотографувалися з ними, ділилися враження та емоціями. Захисники розповідали учням про свої родини, військовий побут та рідні міста. На останок військові запросили учнів до себе в гості та побажали всім миру й злагоди, а місто отримало на згадку про цю акцію та зустріч нову алею.

... Читати далі »

Добавил: Organizator | Дата: 24.10.2015 | Комментарии (0)

Напередодні першого в історії нашої країни Дня захисника України в Соледарській загальноосвітній школі № 13 було проведено низку заходів, присвячених цьому святу.

Учні та педагоги закладу взяли участь у мітингу, організованому Соледарською міською радою з метою вшанування подвигу українських воїнів.

Після урочистого зібрання вояки завітали в гості до учнів Соледарської школи №13, де відвідали спортивне свято «Козацьки забави». Хлопці 5-7 класів змагалися між собою у спритності, фізичний підготовці та кмітливості. Солдати активно підтримували школярів, підбадьорюючи їх аплодисментами. Переможці отримали солодкі призи.

Вояки також стали учасниками круглого столу «Славимо захисників України». Учні 9-11 класів обговорили історичні аспекти свята захисників України, познайомилися з православними святинями, традиціями українського козацтва, подробицями створення та діяльності УПА.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 13.10.2015 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019