м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 36 37 »

Протягом 2018-2019 навчального року в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було заплановано ряд заходів щодо відзначення 1030 – річчя хрещення Київської Русі – України.

У вересні вчитель історії Стебляк С.О. провела тематичну годину спілкування на тему: «Хрещення Київської Русі та його історичне значення у розвитку Християнства». Класними керівниками 5-6 класів проведені уроки духовності, інформаційні повідомлення та бесіди на теми: « Хрещення Русі: історичний, культурний та духовний вплив на розвиток України», «Джерела вічної духовності»

У жовтні класні керівники 5-7 класів провели виховні години за темами: «Християнські символи», «Духовна спадщина українського народу». Для учнів старших класів був організований перегляд кінофільмів про визначення пам’ятки культури та історичний шлях християнства в Україні.

Протягом квітня – травня вчителями історії Стебляк С.О.  та  Петрикєєвою Н.Г. були організовані тематичні листівки та шкільні газети «Православна моя Україна», «Князь Володимир Великий – Хреститель Київської Русі»

У квітні бібліотекарем Семігук З.П. була організована виставка «Хрещення Русі Володимиром Святим»

Добавил: адміністратор | Дата: 18.12.2018 | Комментарии (0)

32 роки тому – 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 32-ю річницею Чорнобильської катастрофи в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови  проведено ряд заходів.

Вчителями історії були проведені інформаційні хвилинки «Дзвони Чорнобиля» та  «Чорнобиль – біль України».

Для учнів старших класів відбувся урок пам’яті «На Чорнобиль журавлі летіли». Для учнів середньої школи – презентували фільм «Чорнобиль-подвиг і трагедія»

Бібліотекарем школи Семігук З.П. була організована книжкова виставка «Біль Чорнобиля з роками не зникає».

Добавил: адміністратор | Дата: 14.12.2018 | Комментарии (0)

День Збройних сил України – це, насамперед, свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення Української держави. Це свято військовослужбовців, завдяки духу яких, наша країна є суверенною незалежною державою.

6 грудня в Соледарську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови були запрошені військовослужбовці Спільного Центру з контролю та координації  питань припинення вогню та лінії розмежування сторін, для яких було проведено ряд заходів.

Вчитель початкових класів Ячмінь Наталія Леонідівна та учні 1-А класу провели урок-зустріч «Уклін всім, хто край свій боронить». Діти розмовляли про Батьківщину, Українських воїнів та їх мужність, патріотизм. Українські воїни – це і наші хлопчики, які в майбутньому стануть мужніми захисниками України.

Вчитель російської мови та літератури Гапанець Ірина Валентинівна та учні 8-А класу запропонували гостям урок – мужності «З Україною в серці».

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 07.12.2018 | Комментарии (0)

27.11.2018 відзначався Щедрий вівторок — Всеукраїнський день добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday. Цього дня мільйони людей у понад 150 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добрі справи. Саме в цей день в Соледарській загальноосвітній школі I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови відбувся концерт «Творімо добро разом»  в рамках III етапу Міжнародного соціального проекту «Книга Добра». Його провели наші друзі – військовий оркестр 54-ї окремої механізованої бригади. Діти мали змогу відчути себе не тільки в якості слухача, але й стати справжніми артистами. В залі лунала пісня, веселий сміх. Діти говорили про добро, відгадували загадки, співали та танцювали, отримали позитивний заряд добра!

Добавил: адміністратор | Дата: 28.11.2018 | Комментарии (0)

27.11.2018 року на базі СК «Артемсіль» було проведено І (міський) етап спортивних змагань «Веселі старти» серед учнів Соледарської ОТГ, де місця розподілились наступним чином: І місце - ЗОШ №13 м. Соледар; ІІ місце - Яківлівська ЗОШ;  ІІІ місце - Бахмутська ЗОШ. Вітаємо учасників та переможців свята!

Добавил: адміністратор | Дата: 28.11.2018 | Комментарии (0)

Учні 10-Б (за участю учня 6-А класу) Соледарської ЗОШ I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови пропонують до вашої уваги свою відео-роботу для флешмоб-конкурсу на краще відео про щеплення.

Конкурс спрямований на покращення обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищення рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

Голосуйте за наш ролик!

Підтримайте нас, натиснувши кнопку «подобається» під відео на сайті YouTube! 

Добавил: адміністратор | Дата: 26.11.2018 | Комментарии (0)

З метою покращення іміджу Збройних сил України, підняття морального духу військовослужбовців, збільшення кількості бажаючих проходити службу в Збройних Силах України, виховання патріотизму у дітей та молоді в рамках компанії «Дякую захисникам!» до Соледарської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови були запрошені представники Спільного Центру з контролю та координації питань припинення вогню та лінії розмежування сторін. Офіцери групи СЦКК провели з учнями 5-В класу бесіду щодо видів вибухонебезпечних предметів й речовин та правилам поведінки у разі їх знаходження.

Начальник штабу – перший заступник керівника Спільного центру полковник Андрій Яковенко познайомив школярів з видами боєприпасів, причинами знаходження вибухових залишків в землі, небезпечністю ігор при знаходженні незнайомого предмету. Також на занятті обговорили алгоритм дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів. Для дітей з прифронтової території ці знання можуть коштувати здоров’я, а іноді й життя.

Свою розповідь Андрій Валерійович наочно підтвердив показом реальних осколків і частин снарядів, мін та інших боєприпасів, які офіцери спостережних груп СЦКК зібрали для майбутньої музейної експозиції.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 26.11.2018 | Комментарии (0)

На виконання річного плану школи «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодоморів» та з метою гідного  вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу, з метою патріотичного та національного виховання дітей у  школі були проведені заходи, присвячені 82-річниці пам’яті жертв голодомору в Україні:

22.11.2018 р. тематичний урок на тему «Голодом вбивали нашу свободу».

21-23.11.2018 р. лекції, бесіди «Не підкорені голодом у 33-му – непереможні сьогодні!», «Вижили 1933-го. Вистояли 2014-го. Переможемо завтра!», уроки  пам’яті, присвячені жертвам Голодомору, масових політичних репресій і примусових виселень на теми: «Геноциду українців передували 5000 повстань. Ми пам’ятаємо убитих».

23.11.2018 р. у шкільній бібліотеці пройшов бібліотечний урок «Український хліб на експорт».

22-23.11.2018 р. було проведено конкурс рефератів між 10-11 кл. на тему «Розсекречена пам'ять. Голо ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 23.11.2018 | Комментарии (0)

Відповідно до Указу Президента України № 339\2018 від 24 жовтня 2018 року  "Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи" з метою належного відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи, вшанування подвигу Помаранчевої революції та Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій області в школі були заплановані та проведенні наступні заходи.

19 -21.11 бібліотекарем Семігук З.П. та учнями 1-4 класів був підготовлений Конкурс на кращий вірш, присвячений сучасним українцям, що відстоюють незалежність України.

20.11 педагогом організатором Горбач З.В. була спланована виставка-конкурс плакатів «Вільні творять майбутнє» серед учнів початкової та середньої школи.

21.11 проведено урок-диспут на тему "Живе лише той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя!", який підготували учні 11-х класів, де вони виступили в підтримку демократичних цінностей та національних інтересів.

21.11 класними керівниками було заплановано та проведено виховні години "Майдан: революція цінностей",  "Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо", "Україна: спільна відповідальність за ма ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 23.11.2018 | Комментарии (0)

Україна - то на генетичному рівні...Стерти кордони, відстані, час лише одним паперовим листом.

Учнями 5-Б класу Соледарської ЗОШ №13 завчасно було надіслано паперові листи "Лист для друга" дітям Калуського ліцею №10, 5-Б класу з метою налагодження зв'язків та подальшої дружби.

Ось так єднаються Захід і Схід, Донецька та Івано-Франківська області, Соледар та Калуш. Ось так усміхається Україна, міцно тримаючи конверти дитячими руками.

 

Добавил: адміністратор | Дата: 22.11.2018 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019