м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
 I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 48 49 »

Відділ освіти Артемівської міської ради повідомляє про початок конкурсу для навчальних закладів Донецької області на кращу інноваційно-методичну розробку з питань медіа грамотності. Конкурс проводиться в рамках проекту «Навчання основам безпеки в сучасному цифровому та медіа просторі», що реалізує ГО «Донецький прес-клуб» за підтримки Посольства США в Україні.

Роботи приймаються з 15 березня по 15 травня 2016р.

Положення про конкурс

Детальну інформацію можна переглянути на сайті прес-клубу  pclub.dn.ua


Відділ освіти Артемівської міської ради інформує про можливість загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у програмах співробітництва в рамках проекту «Європейські освітні ініціативи»:

  • навчання сучасним інформаційним технологіям для вчителів інформатики;
  • навчання сучасним інформаційним технологіям для школярів;
  • гранти на додаткову ІТ-освіту для абітурієнтів ІТ-спеціальностей та іменні стипендії.

Програми співробітництва ІТ-індустрії із загальноосвітніми навчальними закладами.

Детальну інформацію можна переглянути на сайті uccgrant.com

Добавил: адміністратор | Дата: 13.04.2016 | Комментарии (0)

7 квітня в місті Бахмут пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

Гра складалась з чотирьох етапів: стройовий впоряд, смуга перешкод, стрільба з пневматичної гвинтівки, інтелектуальний конкурс «Відун» (знання державної символіки, історії України та українського козацтва). Наприкінці заходу голова журі, директор Артемівського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій Валерій Кучер урочисто нагородив команди шкіл.

Учні Соледарської школи № 13 посіли в цьому змаганні третє місце. Вітаємо наших переможців!

 

Добавил: адміністратор | Дата: 07.04.2016 | Комментарии (0)

«Люди перестають мислити, коли перестають читати».
Д. Дідро

     Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. З тих пір, як  люди навчилися писати, всю свою мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, зазирнути в майбутнє.  Вони – наші найперші порадники та друзі.

Напередодні міжнародного дня книги, який відзначається 2 квітня, в бібліотеці нашої  школи проводиться традиційне свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це свято залишається найпопулярнішим під час шкільних весняних канікул, яке пов’язане з книгою.

Наша книгозбірня  запрошує  юних читачів стати активними учасниками читання «Книги читати - усе знати!».

Знайдіть час і візьміть у руки цікаву книгу (ви ні на хвилину не пошкодуєте про витрачений час). Яку ж користь ми отримуємо від читання книги?

По-перше, читання розвиває к ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 04.04.2016 | Комментарии (0)

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Саме в цей день в різних куточках земної кулі проводяться різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на формування відповідальності людей до екологічних проблем на всій планеті.

У зв'язку з цим, протягом місяця з 22 березня по 22 квітня 2016 року на території міста Бахмут буде проведена екологічна акція «Чисте місто починається з кожного» (далі - Акція), метою якої є привернення суспільної уваги до необхідності вирішення проблем забруднення навколишнього середовища побутовими відходами, а також формування екологічної освіти, культури та виховання населення міста.

В рамках Акції будуть проведені міські заходи (приведення у належний вид найбільш забруднених територій від сміття, озеленення міста) та Конкурс.

Всі бажаючі зможуть прийняти участь в Конкурсі за наступними номінаціями:

  • «Друге життя непотрібних речей» - конкурс виробів з вторсировини (пластикових пляшок, кришечок з-під пляшок, коркових пробок, старих газет, картонних коробок, різноманітних упаковок та іншого). Виріб має бути корисним (в побуті, на дачі, відпочинку і т.д.), функціональним і практичним. Робота супроводжується фотографією учасника зі своїм виробом та інформаційним листом, в якому необхідно вказати назву роботи, контактну інформацію учасника, значимість роботи, матеріал, з якого зроблений виріб. Оцінюється доцільність і оригінальність ідеї;
  • «Еко сумка» - ... Читати далі »
Добавил: адміністратор | Дата: 28.03.2016 | Комментарии (0)

24 березня 2016 року в бібліотеці-філії №7 Артемівської ЦБС м.Соледар пройшли поетичні читання, присвячені Всесвітньому дню поезії. У підготовці та проведенні цього заходу взяли участь завідуюча бібліотекою Мамонова Людмила Миколаївна, завідуюча бібліотекою Соледарскої ЗОШ№13 Семигук Зінаїда Петрівна, вчитель початкових класів Куплевацька Світлана Вікторівна, а також учні 6-Б, 10-А, 10-Б, 11-А класів ЗОШ№13.

Учні Висторобська Олена, Долгов Ілля, Ковальов Сергій та Чеботенко Олег декламували легенду «Узамбарські фіалки» поета Куплевацької Валентини Семенівни, Матвєєнкова Катерина, Брунько Кристина, Погорєлов Антон, Іщенко Михайло виконали танець «Вальс квітів», а Покропивна Анна, Холод Тетяна, Кушнир Ганна, Олійник Тетяна, Третьякова Варвара та Шулепова Олена – український танець «Соняшник» до легенди «Діти Сонця». Проникливо звучали пісні під гітару у виконанні Корсуна Івана і Погорєлова Антона.

  

Широко було представлено творчість вже відомих авторів та  дебютантів. Учні 3 класу ЗОШ№14 Шваник Данило і Куляушкин Кирило прочитали свої вірші українською мовою. Величезний інтерес викликали твори випускників школи Гуц Олени та Хижняка Павла, що працюють на підприємствах міста, а також Ільїної Ольги, учениці 10-Б класу ЗОШ№13, постійної учасниці поетичних читань. Нікого не залишили байдужими вірші Губанової Вікторії Станіславівни, співробітниці газети &l ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 25.03.2016 | Комментарии (0)

Увага! 

З 24 березня 2016 року до 1 жовтня 2016 року триває міський літературно-поетичний конкурс «Лунай, поезіє! Лунай…»!


Положення про конкурс

Засновники конкурсу

Товстокоренко Юрій Васильович, міський голова;

Куплевацька Валентина Семенівна, член Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України»;

Попов Андрій Петрович, голова профспілкової організації ДП «Артемсіль». 

Мета і завдання конкурсу

Пошук та підтримка талановитих авторів у різних вікових категоріях серед мешканців міста Соледара, а в майбутньому – Соледарської об’єднаної громади, особливо тих, хто не мав контакту з читачами та можливості друкувати твори. Популяризація культурних традицій рідного краю шляхом залучення до літературно-поетичної творчості уваги молоді та школярів.

Журі конкурсу затверджується Оргкомітетом

Склад його не розголошується з метою об’єктивної оцінки творів, що подані на конкурс.

Зміст творів

На конкурс приймаються поетичні твори різних жанрів (до п’яти), що належать перу автора, українською та російською мовами. Обсяг творів не обмежується. Тематика віршів може бути різною. На конкурс не прийматимуться твори зі слабкими художніми якостями, з ненормативною лексикою в змісті, а також роботи провокаційної тематики або змісту.

Терміни конкурсу

Конкурсні роботи приймаються з 24 березня 2016 року до 1 жовтня 2016 року за адресою: м.Соледар, вул.Карпинського, ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 25.03.2016 | Комментарии (0)

Інформаційна хвилинка “Історією першоцвітів” (Дорофєєва Н.М.)

 

Створення ілюстрованої книги скарг природи (Кашеварова О. В.)

 

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 21.03.2016 | Комментарии (0)

Щороку в світі відзначається День Британської Співдружності. Цього року це свято припало на 14 березня.

Цього дня на виконання Указу  Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та шкільного Плану заходів в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 вчителем англійської мови Наталею Подзеркою було організовано захід англійською мовою у формі круглого столу «We are all equal», присвячений цій даті. До проведення заходу також долучилися вчителі англійської мови Марія Мініна, Олена Кашеварова, Ірина Курасова, Аліна Забара.

До цього дня учні 9-А класу підготували багато цікавої та корисної інформації про Британську Співдружність, країни, які входять до складу Співдружності, національні та культурологічні особливості народів. Учні 5-А класу представили глядачам стародавню британську пісню, а учні 2 класів розповіли про британо-французькі відносини.

В ході заходу гості змогли дізнатися безліч цікавого, перевірити свої знання з даної теми, поуправлятися у знанні англійської мови, а ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 15.03.2016 | Комментарии (0)

Традиційно щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. У 2016 році відзначається 202 річниця від дня народження поета. В нашій школі вже стало традицією відзначати Шевченківські дні.

З метою популяризації творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця, школярі брали активну участь у різноманітних заходах.

10 березня у Артемівському міському Центрі дітей та юнацтва відбувся міський конкурс літературно-музичних композицій «Кобзарю! Твоя слава не вмре, не поляже!». У середній віковій категорії учні нашої школи посіли ІІІ місце. Вітаємо переможців!

11 березня у Соледарському Центрі дітей та юнацтва був проведений конкурс читців поезій Т.Шевченка. Учні взяли активну участь у заході, продемонструвавши артистичні вміння: виразно декламували вірші, перевтілювалися в образи. 

У класах були проведені інформаційні хвилинки, вікторини, літературно-музичні композиції.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 12.03.2016 | Комментарии (0)

В Соледарській загальноосвітній школі №13 було організовано благодійну акцію «Щире серце» з метою надання допомоги учню-переселенцю Данилу Дубініну. Хлопець є інвалідом дитинства, через що змушений навчатися за індивідуальною формою навчання.

Родина Дубініних раніше мешкала у селищі Миронівське, яке зараз розташоване на лінії зіткнення сторін. Взимку минулого року в результаті артилерійського обстрілу з боку бойовиків незаконних збройних формувань їхню будівлю було повністю зруйновано та все майно втрачено, у тому числі й інвалідний візок Данила, який був його єдиним зв’язком з навколишнім світом. Після переїзду до Соледара хлопець був прикований до ліжка, оскільки не міг пересуватися квартирою без візка, а тим паче виходити на вулицю. Родина зверталася до багатьох благодійних організацій з проханням допомогти, але постійно отримувала відмову.

Адміністрація закладу ініціювала акцію «Щире серце», до якої долучилися військовослужбовці української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, київські волонтери та Соледарська міська рада.

В результаті акції вдалося знайти найсучасніший інвалідний візок для Данила Дубініна, який було подаровано хлопцю 09 березня 2016 року.

За словами представника української сторони СЦКК майора Сергія Єдинака пошук інвалідного візка, ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 10.03.2016 | Комментарии (0)

Електронна пошта
soledar.osh13@gmail.com
Інші ресурси
08.07.2020
Пошук на сайті
Допомога
Статистика сайту

Соледарська ЗОШ 13 © 2020