м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 36 37 »

Толерантність – взаємоповага, терпимість, повага до інших культур, вірувань та іншого способу життя. Учні 8-А класу вважають, що бути толерантними – це розуміти, що люди різні за зовнішністю, інтересами, поведінкою та цінностями. Толерантність допомагає людям бути терплячими та розуміючими по відношенню до тих, хто має різні погляди, рівень життя, релігію, расу, національність.

Найпростіший спосіб бути толерантним – казати добрі слова оточуючим людям. «Ми зрозуміли, що толерантність має бути в кожному з нас» , - цими словами учні завершили плідну дискусію.

Добавил: адміністратор | Дата: 16.11.2018 | Комментарии (0)

Сьогодні, 13 листопада – всесвітній День Добра. В Британському Ресурсному центрі Соледарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської   мови вчителі проводять уроки доброти.

В 4-А класі вчителем Мініною Марією організовано читання книжки Stone Soup («Суп із камня») із серії Uzborn First Reading. Діти ділились своїми спогадами про добрі вчинки, після чого обрали англійські книжки для самостійного читання.

Учні 6-А, 6-Б класів разом з вчителем англійської мови, Подзеркою Наталією, прочитали казку The Rolly-Polly Rice Ball та після обговорення вирішили виготовити міні-листівки з гарними побажаннями для людей, поруч з якими вони мешкають.

В 10-А класі учні вважають, що уважним і турботливим можна бути не тільки до людей, але й до навколишнього середовища. Подзерка Наталя запропонувала їм прослухати текст Eco Heroes  (Еко-герої) з Кембриджського видання Prepare про їх однолітків, які роблять цікаві винаходи, щоб зберегти природу. Учнів захопила дискусія про інші еко-винаходи для покращення життя на планеті.

Завдяки матеріалам  Британського Ресурсного центру ми долучає ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 13.11.2018 | Комментарии (0)

13 листопада у 2-А класі пройшов математична вікторина «Інтелектуальний  брейн-ринг». З метою закріплювати математичні знання школярів, розвивати логічне мислення, виховувати інтерес і любов до математики. Діти отримали велике задоволення від гри. А переміг найсильніший…

Добавил: адміністратор | Дата: 13.11.2018 | Комментарии (0)

12 листопада серед учнів початкових класів був проведений конкурс читців «Україна рідний край».

Мета заходу – розвивати національну свідомість, виховувати патріота, люблячого свою землю, вміння бачити прекрасне у навколишньому. Учасники конкурсу продемонстрували свої навички виразного декламування віршів про Україну, артистизм.

Добавил: адміністратор | Дата: 13.11.2018 | Комментарии (0)

Стало вже доброю традицією у школі І–ІІІ ступенів  №13 з поглибленим вивчення англійської мови відзначати День української писемності та мови.

08.11.2018 р. у межах Тижня української писемності та мови учні 10-11-х класів виявили кмітливість та ерудицію під час гри  КВК «Барви рідного слова». Школярі активно відповідали на питання з історії виникнення української мови і письма, називали імена видатних українців, демонстрували знання з розв`язування ребусів, вгадування мелодій українських пісень, написання текстів на одну літеру, а також інсценування байок. У дружній атмосфері команди вітали один одного з перемогою.

09.11.2018р. учні 5-11 класів взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

У День української писемності та мови (9 листопада) у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови пройшов шкільний етап конкурсу ім. Петра Яцика. У ньому взяли участь учні  початкової школи та 5-11-х класів.

Добавил: адміністратор | Дата: 09.11.2018 | Комментарии (0)

02.11.2018р. учні Соледарської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови провели акцію «Творімо добро разом...» в рамках III етапу Міжнародного соціального проекту «Книга добра».

На глибині 300 метрів у надрах соляної шахти №1.3 діти у супроводі військового оркестру 54 окремої механізованої бригади виконали пісню Оксани Лісовської «Творімо добро», яка є гімном фонду «Чисті серцем» та своєрідною візитівкою проекту «Книга добра».

Усі  учасники дійства отримали масу позитивних вражень та безмежне задоволення від цієї фантастичної акції. І діти, і військові закликають творити добро у житті, бо саме воно сприяє зміцненню стосунків між людьми, зміцненню процвітання рідної України.

Фото: Марія Левтерова

Добавил: адміністратор | Дата: 02.11.2018 | Комментарии (0)

Представляємо до вашої уваги конкурсну роботу учнів та вчтелів Соледарської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 на обласному фестивалі «Шукай краси, добра шукай!», присвяченому 120-річчю від дня народження В. М. Сосюри. Номінація «Літературно-музичний мікс за творами В. М. Сосюри «В. Сосюра – «глибинно-бентежний березень та замріяно прозорий вересень»».

Добавил: адміністратор | Дата: 29.10.2018 | Комментарии (0)

В рамках Року французької мови 16 жовтня в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови був проведений Єдиний урок французької мови. Вчителем французької мови Курасовою І.М. було проведено інтегрований урок у 11-А класі на тему «Франція», метою якого було розширення знань учнів про країну, мову якої вивчаємо, систематизація лексики з теми «Франція та її символи», посилення мотивації учнів до вивчення французької мови, посилення усвідомлення співпраці між Францією та Україною. На уроці було використано такі форми роботи: віртуальна подорож, гра, робота в групах, дискусія, метод дзеркального відображення тощо.

Добавил: адміністратор | Дата: 16.10.2018 | Комментарии (0)

Щороку 14 жовтня наша країна відзначає свято мужності та героїзму, відданості та любові до Батьківщини. День Захисника України має особливе значення для нашої країни в цей не легкий час.

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

12 жовтня в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови до Дня захисника України були заплановані та проведені низка заходів, на які було запрошено військовослужбовців української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Так вчитель, який атестується,  Петрикєєва Н.Г. підготувала відкриту виховну годину з теми «На захисті країни, міста, сім’ї», під час якої діти мали змогу привітати військовослужбовців, поспілкуватися та подякувати їм за їх нелегку справу.

Вчителями фізичної культури Опришковою С.Г. ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 12.10.2018 | Комментарии (0)

    У рамках проведення «Місячника з пожежної безпеки» та «Місячника  газу у побуті» в Соледарській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено багато цікавих заходів.

    В початкових класах були проведені виховні години на тему «Вогонь – друг, вогонь – ворог», «Як уберегтись від пожежі». В ході заходів учні дізналися як люди «приручили» вогонь, коли з’явились сірники та коли з’явилися перші пожежники, визначали, коли вогонь приносить користь, а коли він приносить шкоду людям та навколишньому середовищу. Діти пригадали, як вести себе під час виникнення пожежі, та в ході ігри вчилися викликати пожежну службу.

    У 6-7 класах  вчителем основ здоров’я  Ковалевою Н.В. було проведено вікторину на тему «Живи цікаво та безпечно». Учасникам вікторини були запропоновано цікаві завдання про правила поведінки під час небезпек.

    11 жовтня в актовій залі між учнями 5-х класів була проведена вікторина «Мозаїка безпечного життя». Оцінювало вікторину журі у складі керівника школи Лотохова С.В., заступника директора з ВР ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 12.10.2018 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019