м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2019 » Лютий » 8 » День безпечного Інтернету 2019
17:43
День безпечного Інтернету 2019

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Звісно, не залишилась осторонь цієї всесвітньої події і наша Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови.

Цього дня учні 9-В класу були залучені до онлайн-уроку, організаторами якого стали Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC. Начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції Станіслав Самойлов  виступив з темою «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство». Також з учнями поспілкувалась директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки компанії ERC Вікторія Іцкович на тему «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». Після цього учні перевірили свої здібності до кар'єри аналітика з кібербезпеки, виконавши захопливу контрольну роботу.

Для учнів 6, 7, 10 класів при підтримці освітнього проекту «На Урок» було проведено онлайн-конкурс «Безпечний Інтернет». Результати говорять про достатній рівень обізнаності учнів з питань безпеки при користуванні Інтернетом. Багатьма учнями отримані дипломи:

Решта отримали сертифікати учасників. Також учні 6 класів переглянули повчальні відео (Безпека в інтернеті, Правила з Інтернет-безпеки для дому, Небезпека у Соцмережі, Права людини та Інтернет. Діти і молодь) та обговорили розглянуті там ситуації та питання.

З метою захисту підлітків від сексуальних ризиків в Інтернеті для учнів 8-11 класів було проведено уроки на тему «ІНТИМНЕ СЕЛФІ В ІНТЕРНЕТІ —ЖАРТ ЧИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ РИЗИК?». Після перегляду відео, що було створено в рамках інформаційної кампанії Європолу "Скажи ні сексуальному примушенню дітей та вимаганню в Інтернеті", та в ході подальшої жвавої дискусії підлітки дізналися про поняття «секстинг» та «онлайн-грумінг», зрозуміли можливі наслідки цих явищ та дізналися, як слід діяти та де можна отримати допомогу у разі потрапляння в ситуації секстингу чи онлайн-грумінгу.

1 та 4 лютого вчителі школи також прийняли участь у вебінарах: #Stop_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету: як провести урок в 7-11 класах та Безпечний інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу

  #SID2019 #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz