Головна » 2019 » Січень » 22 » День Соборності України в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови

22 січня 2019 року у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №13 за участю учителів та учнів  були проведені заходи, приурочені Дню Соборності України: «Україна Соборна – моя гордість і слава», години спілкування «Соборність-це єдність і злагода» з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята.

Для учнів початкової школи та учнів 10-тих класів було проведено Квест-гру «Україна – соборна», де учні мали змогу показати свої знання з історії української держави, з розгадування ребусів, відгадування географічних назв за картинками, змагалися на краще декламування віршів про Україну  та виявляли свої творчі здібності з малювання українського вбрання.  Гра проходила цікаво та жваво, всі намагалися бути першими.

Компетентним журі у складі заступника директора з НВР А.В. Майби, заступника директора з ВР Т.О. Андріанової, психолога школи К.С. Ткачової та бібліотекаря З.П. Семігук були підведені підсумки Квест - гри та визначені переможці.

Серед учнів 3-іх класів:

•  І місце – 3-В «Українці» (класний керівник С.В. Зелена),
  •  ІІ місце - 3-Б клас «Патріоти» ( класний керівник О.М. Кальченко),
  •  ІІІ місце - 3-А клас «Козачата» (класний керівник Л.І. Трилевська)

Серед учнів 10-тих класів:

•  І місце – 10-А клас (класний керівник – Н.В. Ковальова),
  •  ІІ місце – 10-Б клас (класний керівник – А.А. Семиряд).

Поки команди змагалися, для вболівальників була представлена концертно-розважальна програма.

Усі учні отримали купу задоволень, позитиву та гарний настрій!

Соледарська ЗОШ 13 © 2019