м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2019 » Вересень » 30 » День усиновлення
23:57
День усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови прийняла активну участь в проведенні заходів до дня усиновлення. Класними керівниками та адміністрацією проведено роботу, що була спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

На батьківських зборах розглянуто дану тему за участі опікунів, прийомних батьків, які мають позитивний досвід виховання дітей. Було висвітлено правові підстави для влаштування дитини без батьківського піклування в сім’ї громадян України. Серед учнів 3-іх класів проведено конкурс малюнків до Дня усиновлення. Також тренерами було проведено тренінги за темою «Щаслива родина».

Ми щиро вітаємо і пишаємося родинами, які усиновили дитину-сироту. Віримо, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими. Також в цей день слова вдячності всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає розв’язати проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доброта і любов ― головне, в чому відчувають потребу діти ― наша надія і наше майбутнє. Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою! З днем усиновлення!

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
Гаряча лінія
Конкурс ІТпроектів

EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz